Słubice: 17 października 2018   |   Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
reklama
reklama

Zacznij zabawę w Fun Factory - czekają zimowe półkolonie

Rusza nowe miejsca dla naszych pociech. To Fun Factory Edukacja i Zabawa. Dzieciaki mogą tu nie tylko miło spędzić wolny czas, zorganizować imprezę, ale także nauczyć się języka czy wziąć korepetycje. A w najbliższe ferie zimowe czekają półkolonie pełne rozmaitych atrakcji.

fun factory

Fun Factory to idealne rozwiązanie na nasze współczesne, nieco zabiegane czasy. To miejsce, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Chwilę wytchnienia po szkole, ciekawe i kreatywne zajęcia, fachową opiekę pod nieobecność rodziców.
  • Dla młodszych: zabawy, zajęcia artystyczne, językowe, logopedyczne.
  • Dla starszych: zajęcia językowe, pomoc w odrabianiu lekcji, korepetycje ze wszystkich przedmiotów, przygotowanie do egzaminów.
  • Dla wszystkich: organizacja urodzin, kreatywne spędzanie czasu wolnego.
Fun Factory - dało się już poznać z dobrej strony. Firma ta parokrotnie organizowała popularny wśród mieszkańców Słubic pchli targ, współpracuje także z Grupą Pomagamy.

Półkolonie w ferie

O tym jak miło i ciekawie można spędzić czas w Fun Factory, będzie okazja przekonać się w najbliższe ferie zimowe. Placówka przygotowała cykl zajęć dla dzieci, całość odbywa się oczywiście pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp i zostało zgłoszone do Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Godziny w razie indywidualnej potrzeby mogą zostać wydłużone nawet do 20:00. Na uczestników półkolonii czekają: wyjścia do kina, na lodowisko, współpraca z miejskimi instytucjami publicznymi, zajęcia muzyczne, taneczne, językowe, plastyczne i wiele innych.

Cena wynosi 400 zł za tydzień. W cenie jest zawarty dwudaniowy obiad, wszystkie bilety oraz potrzebne materiały plastyczne.

fun factory_2

Kontakt i zgloszenia

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń pod 600 202 143 lub wejdź na oficjalny profil na Facebooku.

Zapraszamy też do odwiedzin na miejscu. Fun Factory znajduje się na Placu Czerwona Torebka w Słubicach (obok restauracji Sycyliana). Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 13-20, a w weekend 10-20 (okresie ferii zimowych 16-20 ze względu na odbywające się półkolonie).

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama