Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Pogranicznicy odzyskali skradziony motocykl

Kolejny cenny pojazd odzyskany przez pograniczników - tym razem to motocykl marki KTM. Jednoślad przewoziło w busie dwóch Łotyszów. Nie potrafili powiedzieć do kogo należy, teraz będą tłumaczyć się policji.

motocykl ktm_big

Funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku mają za sobą kolejną udaną akcję. Tym razem udało im się odzyskać motocykl marki KTM o szacunkowej wartości 40 tys. zł.

7 stycznia pogranicznicy wytypowali do kontroli wjeżdżającego do Polski busa marki Renault Master. A w nim zaleźli motocykl, który miał ślady ingerencji przy stacyjce. Jadący samochodem dwaj Łotysze przedstawili do kontroli podrobiony dowód rejestracyjny i nie potrafili racjonalnie wytłumaczyć czyj jest przewożony motocykl.

Jak się szybko, nie należał do nich. Sprawdzenie w Systemie Informacyjnym Schengen potwierdziło, że jest kradziony. Zarówno motocykl, jak i obydwaj mężczyźni, zostali przekazani policji, która dalej będzie zajmować się tą sprawą.

Pojazd wróci do właściciela, a Łotysze za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama