Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Co będzie się działo podczas tegorocznego finału WOŚP? Znamy dokładny program!
reklama
reklama

Co będzie się działo podczas tegorocznego finału WOŚP? Znamy dokładny program!

To będzie gorąca niedziela! Przed nami 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sztabie w SMOK-u praca wre, lista fantów liczy już 40 pozycji, znamy też program występów na scenie. Zobaczcie, co nas czeka!

WOŚP Słubice

W tym roku WOŚP zagra już 26 raz, w tym po raz 7 dla na najmłodszych, czyli na sprzęt dla oddziałów neonatologicznych w całym kraju. Ale po to, żeby w szpitalach pojawiły się inkubatory z czerwonymi serduszkami orkiestry, swoje serca musi otworzyć najpierw wiele osób, które wrzucą co nieco do puszki lub wezmą udział w licytacjach.

Na ulicach Słubic już od porannych godzin chodzić będą wolontariusze z puszkami, którzy w zamian za datek, tradycyjnie przykleją orkiestrowe serduszko. A główna „letnia zadyma w środku zimy” jak co roku w SMOK-u.

Co trafi na licytacje?

Lista fantów przekazanych na licytacje do sztabu liczy już 40 pozycji. Można ją śledzić TUTAJ.

A wśród nich jest dużo różności: coś dla ciała, coś dla zdrowia, trochę rozrywki. Na przykład kolacja o wartości 150 zł od Klubu Prowincja. Przed kolacją przyda się voucher na bukiet z 50 róż (z opcjonalną dostawą w okolicach Słubic) od Jakuba Matuszaka z Kwiaciarni Krokus. W co się ubrać? Poznański UAM przekazał męską bluzę, a Collegium Polonicum koszulkę z autografem Raya Wilsona.

WOŚP Słubice

Chętni mogą też podreperować zdrowie. Słubicki szpital przekazał na licytacje m.in. karnety na masaże i zabiegi rehabilitacyjne. Jest i coś dla kibiców, np.: voucher dla dwóch osób na udział w wybranym meczu Stali Gorzów na trybunie VIP, ufundowany przez firmę AdBork Transport-Spedycja Adam Borkowski.

No i jak co roku do wylicytowania jest też miesiąc darmowej reklamy na portalu Słubice24.

A co będzie się działo w SMOK-u?

Dużo, jak zawsze. Od 14 do 20 w sali koncertowej wystąpią młodsi i starsi artyści, będą przedstawienia, piosenki, tańce. Szczegółowy program na końcu artykułu.

Ale to nie wszystko. Od 14 do 17 strażacy z OSP w Słubicach pokażą swój sprzęt i będą wozić chętnych quadem. W tych samych godzinach Pokojowy Patrol będzie uczył udzielania I pomocy w sali kameralnej na 1 piętrze. Od 14 do 16 w sali tanecznej będzie można podciągnąć się z podstaw tańca towarzyskiego, a od 17 do 18 z breakdance’u. Od 16 do 18 Galeria OKNO zaprasza na warsztaty plastyczne – tu kwestować będą dwie młode wolontariuszki, Emilka i Iga.

Pokazy OSP

A kto zgłodnieje, niech wpadnie do Prowincji. Przez cały finał klub proponuje grochówkę i herbatę w Strefie Woodstock. A na półpiętrze chleb ze smalcem i ciasto serwować będą połączone siły ekip Prymulek i Dwójki.

O 19 na scenie w sali koncertowej SMOK rozpoczną się finałowe licytacje, a po nich zaplanowano oczywiście tradycyjne światełko do nieba.

W zeszłym roku zebrano rekordową sumę – ponad 88 tys. zł. Czy w 2018 będzie więcej? O które fanty będzie największa „bitwa”? I które z nich okażą się najdroższe? Będziemy o tym relacjonować na bieżąco! Już teraz zapraszamy w imieniu swoim i sztabu! 

POBIERZ PROGRAM

Uwaga! Program ma charakter orientacyjny i ze względu na dynamiczny przebieg imprezy może ulec nieznacznej zmianie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama