Słubice: 19 listopada 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Co wybrać pod choinkę? Stomatologia Słubice zaprasza na promocyjne zabiegi
reklama
reklama

Co wybrać pod choinkę? Stomatologia Słubice zaprasza na promocyjne zabiegi

Boże Narodzenie i Sylwester za pasem. Jeśli zabrakło Ci pomysłów na prezent, Stomatologia Słubice ma wyjątkową promocję na wybielanie zębów i higienizację. Są też dobre wiadomości dla pacjentów należących do Brandenburgische BKK.

Stomatologia Słubice

Stomatologia Słubice podpisała umowę z Brandenburgische BKK. Całość kosztów leczenia pacjentów będzie pokrywana z ubezpieczenia w tej niemieckiej kasie chorych, dokładnie tak samo, jakby leczyli się oni u niemieckiego dentysty. Z kolei zabiegi higienizacji będą naszych sąsiadów kosztowały jedynie 20 euro.

Dla rodzimych klientów Stomatologii Słubice też nie brakuje nowości, zwłaszcza teraz, w okresie świąteczno-noworocznym. Firma proponuje wyjątkową promocję na wybielanie zębów oraz na higienizację. Mogą z niej skorzystać wszyscy pacjenci, ale warto też sprawić komuś bliskiemu prezent i obdarować go bonem podarunkowym na te usługi.

Za wybielanie zębów zamówione do 10 stycznia zapłacimy o połowę taniej, czyli 550 PLN. Z kolei za higienizację (obejmującą piaskowanie, skaling, polerowanie i fluoryzację) zapłacimy 33% mniej, czyli 100 zł.

Więcej informacji:
[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama