Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Zakorkowane Słubice (foto/wideo)

Słubice znowu zakorkowane. Od rana internauci informują o problemach na drogach dojazdowych i przesyłają zdjęcia oraz filmy. Sytuację dodatkowo pogarszają złe warunki pogodowe.

Tak trudnej sytuacji dawno nie było. Stoją oba pasy na drodze wojewódzkiej nr 137 (Kunowice - Słubice). Nie można ani dojechać ze Słubic, ani z nich wyjechać. Zakorkowana jest strefa ekonomiczna, wylotówka przy bazarze, a także dojazd do Słubic od strony Cybinki.

Jeśli chcecie szybko wydostać się z naszego miasta, pozostaje tylko kierować się na Drzecin. Wybierającym się na autostradę w stronę Poznania, radzimy jechać przez Frankfurt.

Powodem problemów jest remontu mostu w Świecku i częściowe zamknięcia autostrady, o czym informowaliśmy już w poprzednim miesiącu.

Noga z gazu i uważajcie na siebie. 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama