Słubice: 21 marca 2018   |   Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Szukasz wymarzonych wakacji? Sprawdź ofertę biura podróży Reiseland
reklama
reklama

Szukasz wymarzonych wakacji? Sprawdź ofertę biura podróży Reiseland

Chcesz przeżyć niezapomniane wakacje, w dobrej cenie i świetnej lokalizacji? Postaw na sprawdzone biuro podróży – Reiseland. Punkt we Frankfurcie zaprasza także mieszkańców Słubic. Na chętnych czekają atrakcyjne oferty i kompleksowa obsługa po polsku.

reiseland

W dzisiejszym czasach jesteśmy z każdej strony zalewani reklamami rozmaitych wakacyjnych ofert, wyszukiwarek i promocji last minute. Jak w tym gąszczu wybrać te, które są pewne, bezpieczne i nie wydrążą dziury w naszym portfelu?

Reiseland ma na to odpowiedź. To jedna z największych w Niemczech sieci biur podróży, która ma już ponad 300 oddziałów, członek prestiżowej organizacji Raiffeisen Touristik Group. Działa z powodzeniem i nieprzerwanie od 25 lat stawiając przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta, za co otrzymuje najwyższe noty w niezależnych rankingach.

Z usług firmy w komfortowy i wygodny sposób mogą korzystać także nasi rodacy. Biuro podróży działa we Frankfurcie w popularnym i lubianych przez klientów z Polski centrum handlowym Spitzkrug. Na miejscu można zapoznać się z bogatą ofertą wyjazdów wakacyjnych i urlopowych – niezależnie od tego czy potrzebujesz wyjechać do ciepłych krajów, w góry, ruszyć w rejs po oceanie czy udać się na krótki wypad za miasto.

- Dzięki posiadaniu różnorodnych ofert i naszego know-how znajdziemy dla ciebie wymarzone wakacje. Doradzimy indywidualnie uwzględniając wszystkie twoje potrzeby i wymagania. Do tego wyszukamy najlepszą cenę. Bo twoje wakacje to nasza pasja – zachęca Rene Mocho, kierownik frankfurckiego biura.

Biuro podróży Reiseland we Frankfurcie jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-20, a w soboty w godz. 9-18. Obsługa po polsku dostępna jest w czwartki i piątki. ZOBACZ DOJAZD

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzy na stronę: www.reiseland.de.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama