Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Do żłobka i przedszkoli trafią nowe zabawki

Jeszcze w tym roku maluchy uczęszczające do żłobka i przedszkoli dostaną sporo nowych zabawek. Gmina Słubice przekazała tym placówkom dodatkowe środki na ich zakup. Już wkrótce klocki, lalki, gry, farby itp. pojawią się w salach i na pewno ucieszą najmłodszych.

zabawki

Nie od Mikołaja z dalekiej Laponii, ale od naszego samorządu dzieci ze żłobka i przedszkoli otrzymają niedługo nowe zabawki i pomoce dydaktyczne. – Burmistrz przeznaczył dodatkowe pieniędzy na ten cel i dzieci na pewno się ucieszą – mówi dyrektorka Zespołu Administracyjnego Oświaty Jolanta Skręty.

Do wydania jest dokładnie 77,5 tys. zł, czyli po 2,5 tys. na każdy z 31 przedszkolnych oddziałów. Największe przedszkola, jak Jarzębinka i Pinokio mają do dyspozycji w sumie po 12,5 tys. zł.

A co kupują dyrektorzy placówek? - To, czym dzieci lubią się bawić najbardziej, czyli klocki, gry planszowe, lalki, zabawki pluszowe, ale też farby, plastelinę, kredki, które przydają się podczas zajęć plastycznych – wyjaśnia J. Skręty. Dodaje, że zakupy już ruszyły, tak więc lada moment dzieci w przedszkolach będą mogły bawić się nowymi zabawkami.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama