Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Mój punkt widzenia - Adam Poholski

W naszym cyklu "Mój punkt widzenia" czas na kolejnego gościa. To Adam Poholski, sekretarz słubickiego koła Towarzystwa Walki z Kalectwem i przewodniczący stowarzyszenia Słubfurt. W swoim pierwszym felietonie porusza problem kultury dyskusji w przestrzeni internetowej i obecnego tam antysemityzmu. Zapraszamy do lektury.

adam poholski

Kim jest Adam Poholski? Pochodzi z Drezdenka, słubiczanin od 1997. Pilot wycieczek, narciarz, kajakarz, cyklista, sekretarz słubickiego koła Towarzystwa Walki z Kalectwem. Działa na rzecz zwiększenia aktywności osób starszych i z niepełnosprawnością, realizuje projekty edukacyjne i wyprawy badawcze dla seniorów. Skarbnik stowarzyszenia EuroJumelages w Gorzowie Wlkp., członek Rady Administracyjnej Federacji Eurojumelages z siedzibą w Paryżu.

Organizator rajdów pieszych i rowerowych, spływów kajakowych, obozów narciarskich. Współpracuje z wieloma organizacjami po obu stronach polsko-niemieckiej granicy. Przewodniczący stowarzyszenia Słubfurt e.V. we Frankfurcie nad Odrą. W 2017 roku otrzymał nagrodę - Dyplom Europejski z rąk Ministra Sprawiedliwości i Spraw Europejskich Brandenburgii, laureat Kalendarza Miastoczuli 2016.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Przypominamy, że prezentowane w felietonach treści i poglądy nie są stanowiskiem redakcji. Należą tylko i wyłącznie do autorów tekstów. Zainteresował Cię "Mój punkt widzenia"? Chcesz przedstawić swoje zdanie? Zapraszamy do współpracy. Napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama