Słubice: 17 października 2018   |   Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Hurtownia elektryczna Półtorak świętuje 25 lat istnienia – 8% rabatu na wszystko
reklama
reklama

Hurtownia elektryczna Półtorak świętuje 25 lat istnienia – 8% rabatu na wszystko

Tego jeszcze nie było! Hurtownia elektryczna i salon oświetleniowy Półtorak zapraszają na mega promocję. Szukasz nowego żyrandolu, potrzebujesz żarówek, rozglądasz się z profesjonalnymi narzędziami? Dzięki współpracy z portalem Słubice24 na te i tysiące innych produktów dostaniesz rabat 8%!

poltorak sklep

Firma chce w ten sposób uczcić 25 lat swojej działalności. To najdłużej działająca w tej branży firma w Słubicach. Od 1992 roku zaopatruje mieszkańców Słubic i okolic w produkty oświetleniowe i elektryczne. Cieszy się także sporym zainteresowaniem klientów zza Odry.

Salon oświetleniowy działa przy ul. Wrocławskiej 2a. Tam na klientów czeka bogaty wybór towaru: lampy, żyrandole, kinkiety, żarówki tradycyjne i ledowe, oświetlenie LED, osprzęt elektryczny oraz produkty AGD firmy Fiskars.

poltorak hurt

Z kolei hurtownia elektryczna znajduje się przy ul. Klonowej 15. Tam znajdziemy nieco inny asortyment: przewody, kable, osprzęt elektryczny, lampy i oprawy, żarówki, świetlówki tradycyjne i LED. To jednak nie wszystko. Hurtownia posiada wszystko co potrzebne do porządnego warsztatu: klucze, śrubokręty, wiertła, śruby nakrętki, wkręty, a także elektronarzędzia renomowanych firm Makita oraz Dedra.

W obu punktach na klientów czeka wykwalifikowany personel, który doradzi w wyborze odpowiedniego sprzętu i towaru.

Z okazji 25 lat istnienia firma przygotowała mega promocję – czeka 8% rabat na cały asortyment, zarówno w hurtowni, jak i w sklepie. Przy kasie wystarczy podać hasło Słubice24. Promocja trwa do końca roku. Zapraszamy do zakupów![reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama