Słubice: 16 lutego 2019   |   Imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
reklama
reklama

Gdzie zgłosić się do lekarza w czasie weekendu?

Kiedy zachorujemy, gdy nie pracuje nasz lekarz rodzinny, możemy zgłosić się do placówki, która świadczy usługi w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował właśnie listę miejsc, które tę opiekę świadczyć będą od 1 października.

lekarz

NFZ informuje pacjentów, że od 1 października zmienią się niektóre podmioty, udzielające świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Chodzi o w weekendy i w dni powszednie w godz. 18.00-8.00. To właśnie do tych placówek zgłaszają się pacjenci, którzy potrzebują pomocy wtedy, gdy nieczynne są przychodnie lekarzy POZ.

W Słubicach nic się nie zmieni, mieszkańcy nadal będą mogli przychodzić do Szpitala im. prof. Zbigniewa Religi przy ul. Nadodrzańskiej. Ale np. na terenie Gorzowa Wlkp. będzie to już inny podmiot. Od 1 października od godz. 8.00 świadczenia te będzie realizować Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki Sp. z o. o. przy ul. Dekerta.

Przy okazji warto poznać pełną lista podobnych placówek na terenie całego woj. lubuskiego. Na wypadek podróży lub chwilowego pobytu w innym miejscu.

ZOBACZ LISTĘ PLACÓWEK
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama