Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Czołówka na DK29. Nie żyje jedna osoba

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 29 na trasie Słubice - Cybinka. Audi czołowo zderzyło się z autobusem. Nie żyje kierowca osobówki. Podróżujące z nim dziecko reanimowano, do szpitala zabrał je śmigłowiec.

dk29 wypadek_1

dk29 wypadek_2

Do feralnego zdarzenia doszło dzisiaj, krótko przed godz. 14. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że Audi A4 zjechało na przeciwległy pas i czołowo zderzyło się z autobusem, którym jechało15 osób. Wracali z pracy we Francji.

Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. Podróżująca z nimi 5-letnia dziewczynka była reanimowana. Po przywróceniu akcji serca została zabrana śmigłowcem do szpitala. Lekarze walczą o jej życie. Do szpitala trafił również jeden z pasażerów autobusu, ma obrażenia nogi.

Na miejscu trwają czynności służb. Droga jest zablokowana. Policja wytyczyła objazdy.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama