Słubice: 19 lutego 2018   |   Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
reklama
reklama

Kolizja na wiadukcie przy autostradzie

W niedzielne popołudniu znowu mieliśmy korek na wylotówce ze Słubic w kierunku Zielonej Góry. Tym razem to jednak nie zwiększony ruch był powodem utrudnień, a kolizja jaka miała miejsce na skrzyżowaniu przy zjeździe z autostrady.

korek a2
Internauci na bieżąco informowali o utrudnieniach w ruchu (fot. Albert)

Około godziny 16 doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, o czym na gorąco informowali nas internauci. 31-letnia kobieta kierująca Volkswagenem wyjeżdżała z autostrady i nie ustąpiła pierwszeństwa jadącej drogą K-29 innej osobówce. To było Volvo prowadzone przez 34-letniego mężczyznę.

W zderzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, a oboje kierujący byli trzeźwi. Kobiecie na miejscu udzielono pomocy medycznej, nie była wymagana jej hospitalizacja. Policja uznała ją winną kolizji i ukarała 500-złotowym mandatem.

Zdarzenie spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu drogowym na wylocie Słubic, wylotówka była zakorkowana przez blisko 2 godziny.

- Niestety, to jedno z miejsc w Słubicach, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków i kolizji. Prosimy kierowców o szczególną rozwagę przy poruszaniu się w tamtym rejonie - apeluje Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama