Słubice: 25 czerwca 2018   |   Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
reklama
reklama

Kolizja na wiadukcie przy autostradzie

W niedzielne popołudniu znowu mieliśmy korek na wylotówce ze Słubic w kierunku Zielonej Góry. Tym razem to jednak nie zwiększony ruch był powodem utrudnień, a kolizja jaka miała miejsce na skrzyżowaniu przy zjeździe z autostrady.

korek a2
Internauci na bieżąco informowali o utrudnieniach w ruchu (fot. Albert)

Około godziny 16 doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, o czym na gorąco informowali nas internauci. 31-letnia kobieta kierująca Volkswagenem wyjeżdżała z autostrady i nie ustąpiła pierwszeństwa jadącej drogą K-29 innej osobówce. To było Volvo prowadzone przez 34-letniego mężczyznę.

W zderzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, a oboje kierujący byli trzeźwi. Kobiecie na miejscu udzielono pomocy medycznej, nie była wymagana jej hospitalizacja. Policja uznała ją winną kolizji i ukarała 500-złotowym mandatem.

Zdarzenie spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu drogowym na wylocie Słubic, wylotówka była zakorkowana przez blisko 2 godziny.

- Niestety, to jedno z miejsc w Słubicach, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków i kolizji. Prosimy kierowców o szczególną rozwagę przy poruszaniu się w tamtym rejonie - apeluje Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama