Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Rodzina szuka zaginionego Wojciecha Heroka

17 lipca zaginął Wojciech Erich Herok. Mężczyzna jechał z Berlina w rejon Słubic lub Świecka, aby odwiedzić jeden z lokalnych warsztatów samochodów. Od tego czasu nie ma z nim kontaktu.

zaginiony wojciech 

Ostatni raz rozmawiał z rodziną 17 lipca o godz. 11:30. Od tamtego czasu więcej się już nie kontaktował. Po nieco ponad dobie zrozpaczona rodzina rozpoczęła poszukiwania. Obdzwonili wszystkie warsztaty, bo nie było dokładnie wiadomo do którego z nich udał się zaginiony. Szukali również we wszystkich okolicznych szpitalach. Powiadomili także policję.

Starszy mężczyzna podróżował niebieskim Audi A3 na niemieckich numerach rejestracyjnych HH-WM 376. Poniżej zdjęcie pojazdu.

zaginiony wojciech_audi

Jeśli ktoś z naszych czytelników posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionego lub auta, którym się poruszał, prosimy o kontakt pod nr telefonu 505 301 878 lub bezpośrednio na policję 997.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama