Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama
reklama

Dariusz Rosati odwiedzi Słubice

Klub Obywatelski w Słubicach zaprasza na otwarte spotkanie z Dariuszem Rosatim. Dyskusja z europosłem odbędzie się w Słubickim Centrum Organizacji Pozarządowych.

rosati

Dariusz Rosati, deputowany Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej przyjedzie do Słubic 24 maja. Z mieszkańcami Słubic zobaczy się w godzinach popołudniowych, a temat spotkania to „Koszty dobrej zmiany”. W spotkaniu może wziąć udział każdy, a wstęp jest bezpłatny.

Profesor Dariusz Rosati jest polskim ekonomistą i politykiem. W latach 1995-1997 pełnił funkcję ministra spraw zagranicznych, był posłem na Sejm VII kadencji oraz deputowanym Parlamentu Europejskiego VI kadencji. Na to stanowisko został ponownie wybrany w wyborach w 2014 roku i pełni je obecnie.

Termin: 24.05.2017, godz. 16.30. Miejsce: Słubickie Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Piłsudskiego 4, sala 29.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama