Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama
reklama

Tragiczny wypadek pod Serbowem. Dwie osoby nie żyją

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 137 w okolicy Serbowa. Ciężarówka zderzyła się czołowo z samochodem osobowym. Dwie osoby nie żyją.

wypadek serbow

Do zdarzenia doszło około godz. 8 rano. Z nieustalonych jeszcze przyczyn samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas i z całym impetem uderzył w jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówkę. Na miejscu zginęły dwie osoby z osobówki: 22-letni mężczyzna i 20-letnia kobieta, oboje nie są mieszkańcami powiatu słubickiego. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało, był trzeźwy.

Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Droga jest zablokowana, na odcinku Kowalów-Ośno Lubuskie policja zaleca objazdy. Najlepiej przez Rzepin lub alternatywnie przez Radów / Świniary. Wg mundurowych utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 13.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama