Słubice: 25 czerwca 2018   |   Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Viadrina Logistic - ceniony pracodawca i sprawdzony partner w biznesie
reklama
reklama

Viadrina Logistic - ceniony pracodawca i sprawdzony partner w biznesie

Szukasz sprawdzonego i doświadczonego kontrahenta w branży transportu, spedycji i logistyki? A może stabilnego i atrakcyjnego pracodawcy? Jest w Słubicach firma, która od lat z powodzeniem spełnia te warunki. To Viadrina Logistic.

viadrina logistic_ciezarowka

Przedsiębiorstwo Viadrina Logistic działa w branży TSL od 2005 roku. Powstało z inicjatywy trzech przyjaciół, mieszkańców Słubic. Właściciele od samego początku funkcjonowania na rynku stawiali na optymalne połączenie międzynarodowego zasięgu firmy z jej lokalnym charakterem.

Jednym z celów firmy było stworzenie wśród lokalnej społeczności wizerunku cenionego i stabilnego pracodawcy, który oferuje atrakcyjne warunki pracy. Nie tylko finansowe, ale także socjalno-bytowe, połączone z możliwością rozwoju i awansu. Dlatego kadra firmy opiera się o sprawdzony i doświadczony zespół, który tworzą zgrani i znający się na co dzień ludzie. Obecnie to 17 osób.

- To może zabrzmi nieco banalnie, ale naprawdę w naszej działalności nie chodzi tylko o sam zysk ekonomiczny. Oczywiście, on jest bardzo ważny, ale przede wszystkim mieliśmy ambicje stworzenia sobie i innym takiego miejsca pracy, w którym będziemy czuć się po prostu dobrze i które będziemy chętnie odwiedzać - przekonuje odpowiedzialny za rekrutację Maciej Walkowiak, jeden ze współwłaścicieli spółki.

Działalność firmy doceniana jest w niezależnych rankingach. W 2015 roku Viadrina Logistic jako jedyne przedsiębiorstwo ze Słubic otrzymało nagrodę w prestiżowym konkurie na "Lubuskiego Lidera Biznesu", który wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa zachodniej Polski. Jego organizatorem jest Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa, a patronat sprawuje Marszałek Województwa Lubuskiego.

viadrina logistic_biuro

Kluczem do sukcesu okazała się nie tylko inwestycja w pracowników, ale także we własny, nowoczesny i ciągle poszerzany tabor. Viadrina Logistic dysponuje flotą kilkudziesięciu samochodów ciężarowych, od samego początku stawiając na solidną i sprawdzoną markę jaką jest Mercedes. Dzięki temu z powodzeniem realizują duże, międzynarodowe zlecenia door-to-door na terenie Niemiec czy Francji. Pojazdy wyposażone są w nowoczesne systemy GPS i monitoring, które zapewniają kierowcom i przewożonym towarom maksimum bezpieczeństwa.

- O jakości naszych usług przekonało się już wielu klientów krajowych i zagranicznych. Dla wielu z nich staliśmy się wyłącznym operatorem logistycznym. Jesteśmy pewni, że w znacznym stopniu pozwoliło to im na uzyskanie przewagi na rynku. Dla nas każdy klient jest tym najlepszym, a nie jedynie kolejnym numerem w kartotece kontrahentów - podkreśla drugi ze wspólników Tomasz Grudzień.

Pozytywny wizerunek firmy wzmacnia też jej społeczna działalność. Viadrina Logistic to ceniony mecenas kultury i sportu. Od lat wspiera finansowo festiwal transVOCALE, jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych przez publiczność imprez na polsko-niemieckim pograniczu. Dzięki pomocy firmy mieszkańcy Słubic mieli okazję zobaczyć koncert uznanego gitarzysty Marka Napiórkowskiego. Także słynne zawody triathlonowe w Ośnie Lubuskim odbywają się przy finansowym wsparciu Viadrina Logistic. Szefom spółki nie jest obca kolarska pasja, dlatego zostali jednym ze sponsorów VERUS AOK Maraton MTB Słubice, fundując nagrody rzeczowe m.in. dla najlepszych kolarzy w kategorii TSL.

Firma cały czas stawia na rozwój i dlatego jedną z ważnych kwestii jest systematyczne poszerzanie kadry pracowników. Poszukiwani są nie tylko spedytorzy i ludzie do pracy biurowej, ale także kierowcy. Jeśli szukasz stabilnego i atrakcyjnego pracodawcy, to warto zainteresować się propozycją Viadrina Logistic. Aktualne oferty pracy znajdziesz TUTAJ.

Kontakt i więcej informacji
[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama