Słubice: 20 kwietnia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

"Rozmowa z..." - Kacper Rudzki (wideo)

Zapraszamy na kolejne wydanie programu pt. "Rozmowa z..." realizowanego wspólnie przez telewizję HTS oraz portal Słubice24. Tym razem naszym gościem był Kacper Rudzki, który opowiedział o planach modernizacji strzelnicy przy ul. Sportowej.

rozmowa z_kacper_rudzki

Nasz gość od kilku lat prowadzi popularne zajęcia pod szyldem Akademii Strzeleckiej. W ostatnim czasie zadeklarował, że podejmie się zadania modernizacji słubickiej strzelnicy, tak aby zminimalizować hałas przeszkadzający okolicznym mieszkańcom. Zapytaliśmy go o szczegóły planowanej inwestycji. W trakcie programu opowiedział nam także o swojej strzeleckiej pasji, którą w ostatnim czasie dzieli z coraz większym gronem chętnych. Zapraszamy do wywiadu!"Rozmowa z..." to program w którym poruszamy tematy wzbudzające największe zainteresowanie wśród lokalnej społeczności. Co tydzień do rozmowy przed kamerami zapraszamy osoby związane z lokalną polityką, sportem czy kulturą, mających pasje i ciekawe zainteresowania.

Do współtworzenia programu zapraszamy również mieszkańców. Czekamy na propozycję osób, które chcielibyście zobaczyć w naszym programie. Zachęcamy również do wysyłania propozycji pytań kierowanych do naszych gości. Wysyłajcie je na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama