Słubice: 25 listopada 2017   |   Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens
reklama
reklama

"Rozmowa z..." - Kacper Rudzki (wideo)

Zapraszamy na kolejne wydanie programu pt. "Rozmowa z..." realizowanego wspólnie przez telewizję HTS oraz portal Słubice24. Tym razem naszym gościem był Kacper Rudzki, który opowiedział o planach modernizacji strzelnicy przy ul. Sportowej.

rozmowa z_kacper_rudzki

Nasz gość od kilku lat prowadzi popularne zajęcia pod szyldem Akademii Strzeleckiej. W ostatnim czasie zadeklarował, że podejmie się zadania modernizacji słubickiej strzelnicy, tak aby zminimalizować hałas przeszkadzający okolicznym mieszkańcom. Zapytaliśmy go o szczegóły planowanej inwestycji. W trakcie programu opowiedział nam także o swojej strzeleckiej pasji, którą w ostatnim czasie dzieli z coraz większym gronem chętnych. Zapraszamy do wywiadu!"Rozmowa z..." to program w którym poruszamy tematy wzbudzające największe zainteresowanie wśród lokalnej społeczności. Co tydzień do rozmowy przed kamerami zapraszamy osoby związane z lokalną polityką, sportem czy kulturą, mających pasje i ciekawe zainteresowania.

Do współtworzenia programu zapraszamy również mieszkańców. Czekamy na propozycję osób, które chcielibyście zobaczyć w naszym programie. Zachęcamy również do wysyłania propozycji pytań kierowanych do naszych gości. Wysyłajcie je na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy kostka brukowa na terenie parku przy placu Wolności to dobry pomysł?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama