Słubice: 20 kwietnia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

Szkoła muzyczna działa dalej - jest subwencja od ministerstwa

W połowie lutego informowaliśmy o problemach Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Słubicach. Dziś mamy kolejne wiadomości, tym razem bardzo dobre. Szkoła otrzymała upragnioną subwencję oświatową od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Koncert SNOSM

Dobre informacje przekazała dzisiaj naszej redakcji Monika Falińska z zarządu Słubickiego Towarzystwa Muzycznego, które jest organem założycielskim szkoły. Poniżej publikujemy oświadczenie zarządu, które trafiło do naszej redakcyjnej skrzynki (treść i pisownia oryginalne).

---

Szanowni Państwo!

Z radością pragniemy poinformować uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich, którzy z zainteresowaniem i sympatią obserwują działalność Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Słubicach, że po kilku tygodniach niepewności szczęśliwie udało się wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z przysługującą nam dotacją z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Po przedstawieniu przez nas niezbędnych dokumentów oraz wyjaśnień odnośnie zaistniałego nieporozumienia, Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie podjęło decyzję o przelaniu zaległej kwoty dotacji oraz zapewniło finansowanie szkoły w przyszłości.

Prosimy Wszystkich Państwa związanych ze środowiskiem Naszej Szkoły o dalszą życzliwość, wsparcie i zaufanie. Dołożymy wszelkich starań, by w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji.
Szanownych rodziców oraz uczniów zainteresowanych podjęciem lub kontynuacją nauki w Naszej Szkole zapraszamy do kontaktu i wizyt. Postaramy się sprawić, aby SNOSM nadal była niezwykle atrakcyjnym miejscem edukacji ogólnokształcącej i artystycznej.

Przypominamy jednocześnie, że już po raz siódmy rozpoczynamy okres rekrutacji dzieci do kolejnej klasy pierwszej, jak również informujemy o możliwości dołączenia uczniów do klas wyższych.

Zarząd Słubickiego Towarzystwa Muzycznego
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama