Słubice: 17 sierpnia 2019   |   Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
Komisjoner wyrobów tytoniowych (Großbeeren, 14979)

TimePartner Personalmanagement GmbH należy do najlepszych i największych niemieckich dostawców usług personalnych. Od 12 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji w 175 oddziałach w całych Niemczech, zatrudniając ponad 10 tysięcy pracowników.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER WYROBÓW TYTONIOWYCH.

Miejsce pracy: Großbeeren, 14979 (97 km od Słubic).

Liczba wolnych miejsc pracy: 1.

Zadania: skanowanie paczek z papierosami oraz ich sortowanie, praca ze słuchawkami pick-by-voice (automat wypowiada komendy w języku polskim i niemieckim). Praca lekka fizycznie.

Wymagania:
- podstawowa znajomość j. niemieckiego (wymagana),
- posiadanie samochodu w celu dojazdów do pracy.

Oferujemy:
- ponadtaryfowe wynagrodzenie za pracę,
- nieopodatkowany dodatek do dojazdów,
- natychmiastowe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
- niemiecką umowę o pracę,
- pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku (tylko zmiany popołudniowe od godz. 13),
- gwarancję długotrwałego zatrudnienia.

W razie zainteresowania ofertą pracy, prosimy o przesłanie życiorysu na adres e-mail: [email protected] W temacie wiadomości prosimy wpisać nr oferty: 391008.

TimePartner - to świetny wybór!
Dodane przez: TimePartner_FfO (18)

Kontakt:
TimePartner Personalmanagement GmbH
Adrian Wodzyński
Große Scharrnstraße 31
15230 Frankfurt (Oder)
tel. 0049 335 869 455 74
e-mail: [email protected]