Słubice: 18 listopada 2018   |   Imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Praca w Norymbergii przy komisjonowaniu (m/w/d)

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na rynku niemieckim. Specjalizujemy się w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników z różnych branż. Naszym celem jest długotrwała współpraca oparta na zaufaniu i zaangażowaniu obu stron.
Nasz profesjonalizm potwierdzają tysiące osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie na terenie Niemiec.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy ( Zabawki ) w Norymbergii

Miejsce pracy: Norymbergia

ZADANIA:

- komisjonowanie za pomoca paleciaka lub skanera
- zaladunek i rozladunek samochodów dostawczych

OCZEKIWANIA:

- mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu
- dobry stan zdrowia
- wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki
- gotowośc do pracz w systemie 3 zmianowym

OFERTA:

- wynagrodzenie godzinowe: 10,13 € Brutto / 1h
- Stawka wzrasta wraz ze stazem pracy do 13 €
- nocleg oplacony przez agencje w pokojach 2 i 3 osobowych
- Transport do miejsca pracy firmowymi samochodami
- powroty do polski mozliwe co 2 lub 3 tygodnie ( firmowymi samochodami )
- forma zatrudnienia: niemiecka umowa o pracę, pełne ubezpieczenie, wszystkie składki społeczne opłacone

Jesteś zainteresowany pracą ? Prześlij swoje CV lub dzwoń pod numer telefonu +49 335 521 199 08
Dodane przez: dymek86 (11)

Kontakt:
ahead Personal
Frankfurt@ahead-personal.com
0335 52 11 99 08