Słubice: 23 listopada 2017   |   Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens
purchasing specialist

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Słubicach, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

 zapewnienie ciągłości produkcji i terminowego realizowania zleceń poprzez zapewnienie terminowych dostaw materiałów, surowców i usług,
 realizowanie zamówień dotyczących materiałów, surowców i usług produkcyjnych oraz ogólno-administracyjnych
 kontrola wykonania Ramowych Umów z Dostawcami,
 stały monitoring, kontrola i poszukiwanie nowych dostawców ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów cenowych i jakościowych materiałów, surowców i usług (racjonalny i ekonomiczno-jakościowy dobór dostawców materiałów i usług),
 kontrola zgodności cen i ilości dostarczanych materiałów, surowców i usług ze złożonymi zamówieniami,
 prowadzenie dokumentacji dotyczącej składanych i realizowanych zamówień,
 prowadzenie statystyk i analiz dotyczących składanych i realizowanych zamówień,
 bezpośredni i stały kontakt z dostawcami oraz współpraca z działem Jakości w przypadku pojawiających się reklamacji lub niezgodności w dostawach – sporządzanie dokumentacji reklamacyjnej,
 stały nadzór i monitorowanie stanów magazynowych materiałów i surowców,
 analiza tempa zużywalności materiałów i surowców oraz zaplanowanie i udoskonalanie systemu utrzymania stanów minimalny na poziomie zapewniającym bezpieczeństwo terminowego realizowania zleceń i zapewniania ciągłości produkcji przy jednoczesnym racjonalnym i ekonomicznie uzasadnionym poziomie stanów magazynowych,
 sporządzanie raportów i analiz zleconych przez przełożonych.

Oczekiwania:

 wykształcenie min. średnie
 min. roczne doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki na produkcji
 dobra znajomość j. angielskiego
 znajomość zagadnień i procedur dotyczących zakupu materiałów i surowców
 wysokie umiejętności interpersonalne w zakresie negocjacji handlowych
 komunikatywność
 duża kultura osobista

Oferta:

 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 atrakcyjne warunki wynagrodzenia
 możliwość rozwoju w firmie z zagranicznym kapitałem

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Dodane przez: MagdaG (46)

Kontakt:
Magdalena Gubska
667 955 993
magdalena.gubska@randstad.pl