Słubice: 23 listopada 2017   |   Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens
brygadzista produkcji

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej z branży metalowej, zlokalizowanej w Słubicach, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• rozdzielanie pracy pracownikom produkcyjnym na wszystkich działach
• nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy i terminowością realizacji zamówień
• przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych
• odpowiedzialność za szkolenie nowych pracowników
• dopilnowywanie porządku na stanowiskach pracy
• rozdzielanie narzędzi i przyrządów zaewidencjonowanych na stanie brygadzisty
• prowadzenie niezbędnej dokumentacji : raportów produkcyjnych, ewidencji czasu pracy, raportów wydajnościowych
• sporządzanie analiz wydajności, wstępna kontrola jakości wytwarzanych produktów

Oczekiwania:

• wykształcenie min. średnie (najlepiej mechanika, obróbka skrawaniem, mechanika i budowa maszyn)
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• doświadczenie w produkcji elementów metalowych i/lub szeroko pojętej obróbce metalu
• znajomość rysunku technicznego
• obsługa komputera MS Office
• prawo jazdy
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
• atrakcyjne wynagrodzenie - po okresie próbnym dodatkowe bonusy i premie
• dofinansowanie do dojazdów do pracy
• możliwość zakwaterowania w Słubiach

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: magdalena.gubska@randstad.pl lub kontakt pod numerem 667 955 993

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\\Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Randstad Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)
Dodane przez: MagdaG (46)

Kontakt:
Magdalena Gubska
667 955 993