Słubice: 25 maja 2017   |   Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
Frezer CNC na frezarce pięcioosiowej, Mazatrol (4 pracowników)

- Frezer CNC na frezarce pięcioosiowej, Mazatrol (4 pracowników)
Zakres obowiązków
• Zbrojenie i ustawianie pięcioosiowej frezarki CNC
• Przygotowanie narzędzi
• Samodzielne programowanie i praca na maszynie według rysunków
• Wykonywanie części zgodnie z rysunkami technicznymi
• Pomiar i kontrola wykonanych części

Państwa kompetencje potrzebne dla tej pracy:
• ukończone kształcenie zawodowe, optymalnie jako frezer CNC lub narzędziowiec
• bardzo dobre umiejętności programowania
• doświadczenie zawodowe ze sterowaniem Mazatrol, Heidenheim (optymalnie 5 lat lub więcej)
• doświadczenie zawodowe na pięcioosiowych maszynach frezarkach
• bardzo dobre techniczne zrozumienie
• samokontrola
• motywacja
• j.niemiecki na poziomie średnim / komunikatywnie
Oferujemy państwu:
• Długofalową pracę w firmie z długimi tradycjami prowadzonej przez właściciela
• Szacunek dla pracownika, szczerość i solidność, a także indywidualne podejście do pracowników są dużymi zaletami tworzącymi pozytywną atmosferę w pracy
• Rozpoczęcie pracy możliwe natychmiast
• Umowa o pracę na pełen etat bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy i na oryginalnie niemieckich warunkach
• Praca 37,5 godzin / tygodniowo
• Praca w Thuryngii, w pięknym regionie przy Coburg (niecałe 400km od Polski)
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne brutto (zależnie od kwalifikacji i doświadczenia 14,00 - 18,50 EUR brutto / stawka godzinowa)
• Wynagrodzenie płatne punktualnie, bez opóźnień
• Wynagrodzenie jest dostosowywane do doświadczenia, nie ma dyskryminacji pracowników np. Ze względu na pochodzenie
• 30 dni urlopu
• Premie półroczne
• Premie szczególne np. na jubileusz firmy
• Bony na tankowanie paliwa i prezenty z okazji urodzin
• Możliwość otrzymania szczególnych korzyści podatkowych na rzecz renty prywatnej
• Praca w innowacyjnej firmie CNC z ponad 50 pracownikami, produkcja wymagajacych produktów ze stali, aluminium i tytanu dla przemysłu tworzyw sztucznych, techniki medycznej i budowy maszyn
• Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz firmy
• Dodatkowo: nadgodziny płatne 25 % dodatek do podstawowej stawki lub wyrównanie w postaci czasu wolnego, dodatki za pracę w nocy i na zmiany, przejęcie kosztów wyżywienia za pracę w soboty, elastyczna zamiana poszczególnych dni pracy z kolegami z innych zmian
• Regularna praca na dwie zmiany, wyjątkowo trzy zmiany
• Okres próbny 6 miesięcy
• Atrakcyjne otoczenie pracownicze, klimatyzowana kuchnia, automat 24h z napojami i żynością na miejscu, darmowa woda mineralna, możliwe zamówienie obiadu z dostawą, wspólna impreza dla pracowników w okresie wakacyjnym i świątecznym, podczas meczów wspólny public viewing, wspólne aktywności sportowe np. bieg firmowy, oferta regularnego sprawdzania stanu zdrowia pracowników
• Bardzo stabilna praca ze względu na przynależność do grupy firm
• Płaskie hierarchie w zarządzie
• Przekazanie technicznej odzieży i wyposażenia technicznego dla wykonywania pracy – co roku nowa odzież wraz z serwisem prania i naprawy
• Wsparcie przy poszukiwaniu pokoju lub mieszkania w regionie
Prosimy:
• podać możliwy najszybszy termin rozpoczęcia pracy
• stanowisko pracy na które Państwo aplikujecie
• wysokość oczekiwanego wynagrodzenia brutto miesięcznie z wyraźnym opisem zebranego doświadczenia zawodowego i informacji nt. znajomości języka niemieckiego
Dodane przez: Praca Niemcy (1)

Kontakt:
Aplikacja:
Proszę o przysłanie szczegółowego CV (w języku niemieckim lub polskim) na adres mailowy:
jakub.bartczak@pepcomm.eu
+49 (0) 1724073380

PepComm GmbH, Mahlsdorfer Straße 61 b, D - 15366 Hoppegarten, www.pepcomm.eu