Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Slubicka Telewizja hts 2010/07/25 10:25 #6379

  • miastowa
  • miastowa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5
Z ciekawosci w zeszlym tyg ogladalam dosc czesto nasza slubicka tv.
Mysle ze idea jest calkiem interesujaca, ogolnie zarys mi sie bardzo podoba,
mysle ze zaloga bedzie sie rozwijac, ale to co mnie razi, to:
Wiadomosci, a konkretnie prowadzacy wiadomosci.
Dlaczego Ci ludzie (a w szczegolnosci kobiety) sa tak sztywni?
Dlonie tak smiesznie trzymane, jakbysmy sie cofneli o 20 lat ...
Jak manekiny ...
Ja rozumiem, ze trzeba byc powaznym, ale to wyglada tak komicznie i groteskowo ...
Nie potrafie sie na wiadomosciach skupic :)
Czy nie mozna brac przykladu z innych wiadomosci? jak oni to robia?
Czy tylko mnie to razi? czy ktos tez to zauwazyl ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: Slubicka Telewizja hts 2010/07/25 13:03 #6381

  • marteczka
  • marteczka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • hello :)
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 1
teraz i tak sie poprawilo, juz dawno nie widzialam ten pani co tak smiesznie mowila :) przy okazji proponuje zeby bylo wiecej filmikow na slubice24.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/07/25 15:14 #6383

  • JANKO
  • JANKO Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 1
do Pani ,,miastowej'':)dziwi Pania dlaczego prezenterzy z hts sie tak zachowuja?to młoda telewizja a nie zawodowcy.ciekaw jestem jak Pani by sie zaprezentowala pierwszy raz przed kamera??nie byla by Pani zestresowana?do tego potrzeba czasu :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/07/25 15:47 #6384

  • miastowa
  • miastowa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5
JANKO napisał:

do Pani ,,miastowej'':)dziwi Pania dlaczego prezenterzy z hts sie tak zachowuja?to młoda telewizja a nie zawodowcy.ciekaw jestem jak Pani by sie zaprezentowala pierwszy raz przed kamera??nie byla by Pani zestresowana?do tego potrzeba czasu :)


Tak - racja, to mloda telewizja, bedzie sie rozwijac, ale jezeli ktos na wizji nie czuje sie komfortowo, badz wyglada to komicznie, sztucznie - nie powinien moim zdaniem w roli prezenter(a)ki wystepowac.
Moim zdaniem czlowiek nie jest w stanie sie wszystkiego nauczyc, trzeba troche talentu posiadac aby jako tako to wypadlo.
Dlatego - nic na sile, ze mnie tez nie bedzie piosenkarka bo talentu wokalnego nie posiadam :) a na sile nie bede probowac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/07/25 21:48 #6385

  • Pawik
  • Pawik Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mnie oczywiście cieszy, że mamy własną, telewizję. Do sztuczności i zabawnej prezenterki przyzwyczaiłem się, i tak jest lepiej jak na początku i wcale mnie to nie razi. Choć w sumie pani redaktor Agnieszka mogła by wprowadzić trochę więcej luzu w swoją osobowość, jeżeli nie bardzo wychodzi styl profesjonalny, to może coś bardziej w stylu młodzieżowym: "Elo ziomale, a tera pogoda na jutro, czaicie? Jutro nasza wiocha ma mieć deszcz, nie, ale spoko wodza w razie niemca się chowajcie."...no może trochę przesadziłem :) Jedyne co mnie razi w telewizji HTS to "słodka cukierkowość" wszystkich reportaży. Gdybym był przypadkowym widzem telewizji HTS, miałbym wrażenie, że Słubiczanie nie mają problemów, nie ma tu konfliktów, wszystko jest w najlepszym porządku,... a przecież dobrze wiemy, jak czasami jest. Doceniam to, co robią twórcy i pracownicy HTS, ale chciałbym aby np. w reportażach było więcej, wścibskości, otwartości... Albo może lepiej nie, bo wiadomo Słubice to wielkie miasto i można by kogoś w urzędników rozdrażnić i... nie będziemy mieli własnej TiVi. Pozdrawiam cały zespół HTS.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pawik.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/08/11 12:48 #6467

  • claudia
  • claudia Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Moim zdaniem tv hts jest w miarę ok doceniam to, że młodzi ludzie wpadli na sam pomysł utworzenia własnej telewizji słubickiej. Mam jednak kilka zastrzeżeń jeśli chodzi o prowadzące są bardzo sztuczne powinny się bardziej wyluzować rozumiem, że może zaczynają dopiero swoją "karierę" w telewizji ale muszą brać pod uwagę, że ogląda je wiele osób a już zwłaszcza ta blondynka powinna zadbać o swoją prezencję tak się składa, że chyba ja parę razy widziałam i na żywo jest jakaś szczuplejsza a w tv jakaś taka gruba i jakby wytapetowana nie wiem to jest moje zdanie. A co do ubioru to prezenterki powinny ubierać się bardziej młodzieżowo elegancko ale z klasą i na czasie. Myślę że tv hts zmierza w dobrym kierunku ale jak dalej będą zatrudniać takie panienki jak ta blondyna to nie wiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/08/11 12:50 #6468

  • claudia
  • claudia Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zgadzam się z wypowiedzią nic na siłę jak nie wychodzi zatrudniać następne :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/08/29 09:56 #6512

  • slw
  • slw Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
nie można tak zmieniać ludzi bo nie wychodzi ,wam pewnie tez nie wychodzi jak jesteście w nowej pracy od samego poczatku, troszke trzeba sie nauczyc a to wymaga czasu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/08/30 13:44 #6518

  • vader
  • vader Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak, ale po niektórych widać już po tych kilku miesiącach, że się zupełnie do tego nie nadają. Np. sapiący redaktor bliźniak i jego szałowe zapowiedzi podchodzące tanim żartem sprzed epoki oraz zaciąganie typu: yyyyy, eeeee. Nie wspomnę już o sposobie prowadzenia rozmów czy przedstawiania czegoś na antenie - często słyszymy język ubogi, prosty, a czasem niestety wręcz prostacki.

Czy naprawdę w telewizji nie wiedzą, że można (a nawet należy) nagrać dubla jak koleś się męczy i stęka przed kamerą, czy też powie coś nie tak jak trzeba? Potem koszmarnie się to prezentuje.

Albo się ktoś do tego nadaje, albo nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/08/31 09:49 #6519

  • viniu
  • viniu Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
tak tak popieram, więcej dubli albo jak to było w "nic śmiesznego" Panowie zepnijta się bo dubla nie będzie :--)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/09/01 14:05 #6523

  • maciekmacku
  • maciekmacku Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
ja mysle ze hts funkcjonuje coraz lepiej, reportaze z woodstocku byly bardzo dobre, hanza tez dobrze wyszla. A co sadzicie reporterach i prezenterach? Mi sie wydaje ze sa coraz lepsi i jest ich juz kilku ;))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/09/01 21:05 #6524

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
Hanza, Woodstock, a teraz przez miesiąc będzie festyn z Placu Bohaterów, byle jakoś zapchać ramówkę.
Ja bym się chętnie z tej telewizji dowiedział czegoś o zbliżających się wyborach samorządowych, o "cyrkach" z bazarem, Puerto, szkołami i przedszkolami, o problemach w CP, o zadłużaniu gminy, itp., itd.
Jednym słowem tego wszystkiego o czym mówi "miasto", i co można przeczytać w niektórych gazetach lub na stronach www.
Na chwilę obecną hts jest jedynie "zbrojnym ramieniem" Biura Promocji i Marketingu UMiG w Słubicach. Taka cukierkowa telewizja, czekać tylko, aż zaczną retransmitować "Modę na sukces", problem w tym, że wcale w Słubicach nie jest tak słodko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/09/01 22:30 #6525

  • Pawik
  • Pawik Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 1
Święte słowa qqłka słubicką telewizję choć popieram, to oglądam teraz tylko raz w miesiącu przez jakieś 30-40 minut, i to w dodatku jak mi się przypomni że jest B) Więcej dowiedzieć można się dowiedzieć od mieszkańców wychodząc na miasto.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/11/19 20:26 #7190

  • wojti1g
  • wojti1g Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie ma sprawy, macie ciekawe tematy zapraszam Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napiszcie.
Z miłą chęcią zajmiemy się sprawami trudnymi, ważnymi dla miasta i mieszkańców.

pozdrawiam
Wojtek Golubski HTS

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wojti1g. Powód: zly adres
  • Strona:
  • 1