Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Plac zabaw przy Rossmannie 2018/06/01 07:11 #33002

  • Mania115
  • Mania115 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 2
Mam pytanie do rodziców. Co myślicie o placu zabaw przy Rossmannie? Jesteście zadowoleni z zamontowanych urządzeń i nawierzchni jaka się tam znajduje? Ja byłam wczoraj z rana i myślałam, że źle widzę. To po czym muszą biegać nasze dzieci to jakiś koszmar. Chyba wszyscy się już przyzwyczaili do tego, że jest tam dziura na dziurze, trochę trawy tu, trochę trawy tam ale jest też coś nowego, coś jakby na kształt gruzu...jakaś masakra. Jak na placu zabaw, który jest w samym centrum miasta może tak wyglądać nawierzchnia? Jak można było zamontować nowe (chociaż moim zdaniem mało atrakcyjne urządzenia) na nieprzygotowanej wcześniej powierzchni???








Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl. Powód: Poprawa wyglądu zdjęć.

Odp: Plac zabaw przy Rossmannie 2018/06/01 10:22 #33003

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość
@Mania115 wyluzuj!
Ja tam widzę ogrodzony plac z bezpieczną nawierzchnią. Widać też murki, które tworzą powierzchnię do siedzenia. Pewnie już niebawem zostaną one podświetlone. Zieleń też jest! Czy to nie przypadkiem budleje, które niebawem zakwitną i przywabią chmary motyli? Do pełnego szczęścia brakuje jeszcze tylko wodotrysku ale to szczegół.
Tak więc @Mania115 nie narzekaj. Wieszaj hamak i odpoczywaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Plac zabaw przy Rossmannie 2018/06/01 15:08 #33009

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Ten plac zabaw w porównaniu z innymi wygląda bardzo dobrze. Jak się nie podoba to weź grabki i zmiotkę i posprzątaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1