Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Słubice raj dla wybranych 2020/01/02 16:55 #35225

  • WinnersCz
  • WinnersCz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bo chce usunac ten profil wyjezdzam z tad i nie interwsuje juz mnie co tu sie dzieje ani zadne problemy spoleczne

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice raj dla wybranych 2020/01/06 09:35 #35234

  • WinnersCz
  • WinnersCz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Rozumiem ze kiedys ludzie nie mieli wyboru robili dla komuny bo trzeba wyzywic rodzine i bali sie podskoczyć ale ci sami ludzie kiedys mieli te problemy co przecietny obywatel dzis brak rozwoju w kazdym zakresie mało tego komuna ludziom zdmuchła osobowość bo ludzie maja takie same charahtery bardzo szybko idzie to wychwycić jak juz sie dorobią to gardza biedą z ktorej sie wywodzą komunisci zachowuja sie tak samo mało ktory jest soba cwaniaczki wychowane na złych manierach denerwuja sie szybko i nie lubia prawdy oraz pieknej staroswieckiej Polski pozdrawiam ludzi prawdziwych zyjacych w trudzie kiedys odzyskamy nasze rzemiosło i gospodarkę szkoły z kursami wiem co to ciezka praca i wiem tez jak mozna dorobić sie tracąc swoją godność a Ty sobie tam spłacaj spokojnie kredyt i tak to zawsze bedzie wlasnością banku do póki Polska nie bedzie Polską nic tu nie bedzie nasze chyba ze sprzedasz mieszkanie i wyjedsiesz za granice ale tam gdzie jest wolny rynek i tylko w tedy bedziesz mogl powiedziec ze cos tu jest Twoje" Polacy wasze sa ulice nasze kamiennice "

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice raj dla wybranych 2020/01/06 12:11 #35235

  • WinnersCz
  • WinnersCz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ale jednego sie w tym miescie nauczyłem ze ze na chamstwo nie odpowiada sie chamstwem ludzie sa tu strasznie nie mili dlatego nigdy nie zdradzaj swoich myśli i zawsze uważaj na to co kupujesz bo sprzedawca bedzie Ci chciał sprzedać bułkę z zieloną szynką majac do Ciebie pretensie ze to był Twoj zły wybor kiedy bułka jest zapakowana i nie wiesz co kupisz i pozdrawiam handlarzy ktorym pozwoliłem sie okrasc na pare złotych reszty specialnie by sprawdzić kto ile jest wart

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez WinnersCz.

Odp: Słubice raj dla wybranych 2020/01/07 07:26 #35236

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
JUREK, prosze cie o wiecej szacunku dla mojej ojczyznyÿ!!!!!!! Zadna Polandia lub Polsza!!!! Moja ojczyzna to POLSKA a jak tobie nie pasuje to won za Don!

Jak sami nie bedziemy szanowac naszego kraju to inni tez nas nie beda szanowac.
i wlasnie mamy jak mamy.

Tyle w temacie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice raj dla wybranych 2020/01/07 07:31 #35237

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
Brawo! Takich miastowych co im sloma z butow wychodzi mowimy adie`!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2