Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2019/12/30 18:41 #35199

  • Dejango
  • Dejango Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam i zapytuję wszystkich, kto by chciał się wypowiedzieć na temat mocy sygnału telefonicznego poszczególnych operatorów na terenie Słubic, gdyż ostatnimi czasy, sygnał Orange dobił dna, na oś Krasińskiego nie można dodzwonić się do nikogo, jak i nikt nie może się do mnie dodzwonić. Rozmowy są niezrozumiałe, przerywane. Nie można wysłać żadnej wiadomości tekstowej, bądź otrzymać simkod. To co prezentuje Orange jest już zatrważające. Usługi tego operatora nie prezentują zwykłej przyzwoitości.
Z tego powodu chcemy całą rodzina zmienić operatora, tylko czy ktoś, może z własnego doświadczenia wskazać operatora, który dysponuje silnym sygnałem na obrzeżach Słubic.
Jeśli jest taka możliwość, zachęcam również administratora do rozwiązania ostatnio pojawiającego się problemu.
Operator rozkłada ręce twierdząc obłudnie, że wszystko działa wspaniale.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2019/12/30 19:44 #35200

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 726
  • Otrzymane podziękowania: 70
Podrzuciliśmy Twój post na nasz profil FB:
www.facebook.com/slubice24/posts/10157814770307692

Jak widać po wpisach internautów, problem jest bardzo poważny. :dry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2019/12/31 07:05 #35201

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Nie tylko orange. T-MOBILE I PLUS też żenada w zależności od miejsca zamieszkania. Ale niemieckie sieci mają super zasięg!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2020/01/02 16:10 #35224

  • brek
  • brek Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 2
dochodzę do wniosku , że trzeba rezygnować z Orange

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez brek.

Odp: Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2020/01/02 20:18 #35226

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Racja - Orange sprawia wrażenie , jakby zachorowała na zapalenie płuc , łatwiej zarejestrować się na Telekom niz u nich. Padaka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2020/01/07 16:56 #35245

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
@brek, ja juz dawno pozegnalam firme "ORANGE" oni uwazali, ze maja monopol na wszystko i zaczeli lekcewazyc klientow.
NIGDY ORANGE !!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2020/01/08 20:30 #35254

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
ale nie tylko Orange ma słaby zasięg ale play także ma słaby zasięg

w orange internet chodzi a w playu nie chodzi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2020/01/08 20:39 #35255

  • brek
  • brek Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 2
Właśnie @charlotta, jakiego operatora proponujesz?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez brek.

Odp: Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2020/01/20 11:49 #35274

  • bohusz
  • bohusz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 3
To co się dzieje to masakra, na infolinii mówią raz tak raz inaczej. , nie pozwalają zerwać umowy, a ja nie chcę/nie mogę zmienić numerów. Umówmy się na jakąś pikietę pod Orange, poprosimy na nią HTS i Slubice 24. Albo na masowe wpisy na ich FB albo coś innego. Nie wiem, nie znam się, ale na pewno można na nich wywrzeć taki nacisk, żeby im w pięty poszło. Jak będzie z 50 osób i taka pikieta - blokowanie salonu się odbędzie, to tak szerokie będzie echo w Polsce, że będą coś musieli zrobić. Będzie obciach na całą Polskę. Wyślemy zawiadomienie do różnych TV i gazet. Zróbmy coś czego nie było. Ja mogę przygotować dwa "transparenty". Orange to padaczka albo inne. Nie idzie nawet rozmawiać. Nie trzeba długo. Poświęćmy 1,5 h w sobotę. Ja kupię też 40 pączków dla pikietujących. Czy slubice24 nam pomogą to zorganizować? To co wyczynia Orange to jest masakra. Może zrobi ktoś trumnę pomarańczową i ją spalimy tam? Zróbmy coś razem. Musi być minimum 30 osób, żeby to poszło w świat, czyli realnie musi się zgłosić 50. Ja mam minimum 2 osoby.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez bohusz.

Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2020/06/18 20:51 #35651

  • Dejango
  • Dejango Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Związku z tym, iż w kwestii mocy sygnału nic się nie zmieniło, mimo kłamstw Orange, że to wina zakłócania sygnału, a następnie przesilenia nadajnika... i cóż jeszcze wymyślą??? Podjąłem już starania, by zmienić operatora. Wybrałem Premium mobile, ze względu na umowę bez czasowego zobowiązania.
Zobaczymy co się zmieni w jakości usługi.
Jeśli będę zadowolony, to Was poinformuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2020/06/21 15:20 #35676

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
Play także ma słaby zasięg w mobile

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2020/08/30 15:18 #35848

  • Dejango
  • Dejango Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, zmieniłem dennego operatora orange na tanią Premium Mobile i jestem zadowolony. Wreszcie mam dobry sygnał, choć nie wiem czyjego operatorem odłamem jest to Premium M. Nie reklamuję tego a jedynie informuję zgodnie z wcześniejszą obietnicą. Pozdro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Dejango.

Denny sygnał telefonii komórkowej prezentowany przez "Orange" 2020/09/08 21:45 #35885

  • zentor46
  • zentor46 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam, czy ktos moze powiedziec czy premium mobile ma jeszcze zasieg we frankfurcie?.dziekje i podrawiam.zenon.i

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1