Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ostrzeżenie - płytki przed przychodnią 2018/11/23 15:25 #34050

  • mieczyslaw
  • mieczyslaw Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam ! Dnia 19.11.2018 udałem się do Ośrodka Zdrowia przy ul. Mickiewicza. Przed wejściem do Ośrodka zaliczyłem bolesny upadek, przyczyną były śliskie płytki . Doznałem na szczęście niegrożnych obrażeń-stłuczony łokieć,bark i biodro. Jak się dowiedziałem nie byłem pierwszym którego to w tym miejscu spotkało.

Po żmudnych poszukiwaniach dowiedziałem się że odpowidzialnym za to jest zarządca.Udałem się do niego aby złożyć skarge ! i jak myślicie czego się dowiedziałem ? Arogancja i krótka piłka -Mam wszystkie Certyfikaty, i zraszamy płytki środkiem antypoślizgowym !!! Po co to zraszanie skoro płytki mają certyfikaty ??? I zaraz usłyszałem krótkie ŻEGNAM.

Mój Apel do władz Miasta: Czas skończyć Świętowanie po Wyborach i zacząć sprzątanie !!! Szukałem kogo by zaiteresować tym problemem,i niestety nikt nie podjął problemu( Inspekcja Pracy,Nadzór Budowlany,Zarząd Dróg Powiatowych) Czyżby stłuczenia nie były argumentem aby skłonić winnych do usunięcia tego zaniedbania ! Ale czas leci i Nic się nie robi i dopiero jak dojdzie do Tragedi okazuje się że można było wcześniej temu zapobiec. Ale jak to u Nas bywa i tak nikt nie poniesie za to uchybienie ODPOWIEDZIALNOŚCI !!!

Więc Proszę wszystkich aby Bardzo uważali przy wejściu do tego gmachu. Mam ćichą nadzieję że coś się zmieni na lepsze. Ale póki co UWAŻAJCIE na Siebie w tym miejscu !!!








Mietek.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl. Powód: Poprawa wyświetlania zdjęć.

Ostrzeżenie - płytki przed przychodnią 2018/11/24 05:26 #34053

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Ładnie wygląda ale to nie powinno tam być postawione, bo w takich miejscach stawia się szorstkie matowe stopnie a nie pełen połysk.

Źle pan zaczął. Trzeba zacząć od obdukcji i zgłosić sprawę do sądu o odszkodowanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostrzeżenie - płytki przed przychodnią 2018/11/24 07:56 #34055

  • mieczyslaw
  • mieczyslaw Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 1
Zgadzam się, ale żeby to zrobić trzeba mieć czas! A jak pracuje nasz wymiar Sprawiedliwości ,wszyscy wiemy. Chodzi mi żeby usunąć ten Bubel, i nie narażać Naszego zdrowia i życia . To że wygląda ładnie nie znaczy że bezpiecznie. A osoby za to odpowiedzialne niczym Narcyz czekają ……… A dla służb odpowiedzialnych za nadzór CZERWONA KARTKA !!!!! ):
Mietek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ostrzeżenie - płytki przed przychodnią 2018/11/25 17:46 #34061

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Temat udostępniliśmy na naszym profilu na Facebooku. Post wywołał bardzo duże zainteresowanie oraz wiele komentarzy. Okazuje się, że sporo osób miało podobne doświadczenia jak autor tego wątku.

www.facebook.com/slubice24/posts/10156790520432692

Skontaktowaliśmy się również z zarządcą obiektu, który obiecał odnieść się do sprawy. Mamy otrzymać od niego oświadczenie.
Za tę wiadomość podziękował(a): mieczyslaw

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ostrzeżenie - płytki przed przychodnią 2018/11/28 07:33 #34070

  • mieczyslaw
  • mieczyslaw Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 1
Podejrzewam że otrzyma ie podobną odpwiedz jak ja- posiadamy wszystkie certyfikaty i zraszamy posadzkę plynem antypoślizgowym.Na pewno nie będzie slowa Przepraszam i zobowiązanie do usunięcia zagrożenia!!!
Mietek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1