Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Porządek na cmentarzu 2018/08/14 06:40 #33551

  • Pigwa
  • Pigwa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 72
  • Otrzymane podziękowania: 5
Witam mam dwa pytania dotyczące naszego cmentarza . Wiele miejsc na cmentarzu jest wykupiona lub zarezerwowana...a kto ma pilnować ładu i porządku na takich placach bo na wielu rosną wielkie chwasty.Jeśli to mała parcela to wiadomo że zadbają sąsiedzi ale koło moich grobów są trzy miejsca i trawa po pachy. Druga sprawa dotyczy alejek cześć jest wyłożona kostką ale im wyżej i głębiej starego cmentarza tym gorzej szlaka którą wysypano alejki po każdym deszczu jest wymywana i ciekawa jestem czy ktoś przewiduje robienie chodników na starej części.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Porządek na cmentarzu 2018/08/16 10:47 #33562

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Podrzuciliśmy Twoje pytanie także na nasz profil na FB.

www.facebook.com/slubice24/posts/10156553147402692
Za tę wiadomość podziękował(a): Pigwa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Porządek na cmentarzu 2018/10/19 17:58 #33939

  • Pigwa
  • Pigwa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 72
  • Otrzymane podziękowania: 5
kolejne alejki na nowym cmentarzu mają nowy polbruk a stary cmentarz i jedna z głównych alejek nadal zapomniana i pominięta.....może sie kiedyś doczekamy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Porządek na cmentarzu 2018/11/20 19:38 #34036

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
Spokojnie moja droga PIGWO, juz cos sie zaczyna na starym cmentarzu dziac! , Postawiono mianowicie tabliczki z numeracja sektorow. a to juz jest cos. Nie zapomniano o dziwo o starej czesci cmentarza. Slupki z tabliczkami stoja!!! A zawsze ta czesc cmentarza trktowana byla po macoszemu.
Bylam dzisiaj na grobie mamy i zdumialam sie pieknym widokiem starego cmentarza. Uslany dywanem z przepieknych kolorowych lisci. Po prostu bajka!Postanowilam nie zaklucac tego wspanialego widoku i nie zniszczylam tego co natura nam na jesien ofiarowuje.A czy tam sa sciezki z polbruku czy nie, to w chwili obecnej jest najmniej wazne. I nie trzeba sie zbyt przejmowac, bo my chyba PIGWA nie doczekamy sie sciezek z polbruku na starym cmentarzu. Trudno. A te kolorowe liscie :ohmy: CHWILO TRWAJ !!!
Za tę wiadomość podziękował(a): Pigwa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1