Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Wydział Komunikacji w Słubicach / Prośba do Redakcji 2018/01/15 09:56 #31718

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Jak się śpi do południa to tak jest. Wstań o szóstej i bądź godzinę przed otwarciem wtedy będziesz miał jeden z pierwszych numerków i załatwisz sprawę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wydział Komunikacji w Słubicach / Prośba do Redakcji 2018/01/15 11:42 #31719

  • burmiszcz
  • burmiszcz Avatar
  • Gość
  • Gość

ja28rek napisał: Jak się śpi do południa to tak jest. Wstań o szóstej i bądź godzinę przed otwarciem wtedy będziesz miał jeden z pierwszych numerków i załatwisz sprawę.

Jak podasz mi jeden racjonalny powód dlzczego ktoś ma wystawać przed urzędem godzinę przed otwarciem, to tak będziemy robić. I dlaczego godzinę a nie na przykład 2-3 godziny?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wydział Komunikacji w Słubicach / Prośba do Redakcji 2018/01/16 08:48 #31723

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Proszę bardzo. Jeden racjonalny powód to pozytywne załatwienie sprawy tego samego dnia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wydział Komunikacji w Słubicach / Prośba do Redakcji 2018/01/16 09:48 #31724

  • burmiszcz
  • burmiszcz Avatar
  • Gość
  • Gość

ja28rek napisał: Proszę bardzo. Jeden racjonalny powód to pozytywne załatwienie sprawy tego samego dnia.

To nie jest racjonalny powód. Do pracy, kościoła, po zakupy, itp., itd. też wystajesz godzinę przed otwarciem? No i nadal nie wiem dlaczego godzina przed ma gwarantować sukces a dwie, to już nie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wydział Komunikacji w Słubicach / Prośba do Redakcji 2018/02/15 20:42 #32123

  • klakier
  • klakier Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witaj
Sytuacja z załatwieniem sprawy w wydziale komunikacji dalej się nie zmieniła chociaż wprowadzili limit z numerkami - można załatwić tylko jedną sprawę (tylko jeden numerek można dostać).
A rezerwacja przez internet nie ma szans pierwszy wolny termin przez miesiąc firma rejestrująca auta ze Słubic ze zablokowała cały internet i jeszcze rano stoją w kolejce po numerki do rejestracji
Gdzie tu sprawiedliwość ?
Pozdrawiam wszystkich stojących od 5 rano w kolejce po numerki:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wydział Komunikacji w Słubicach / Prośba do Redakcji 2018/02/16 07:59 #32126

  • marco1987-1987
  • marco1987-1987 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień Dobry
W najbliższym czasie zostanie otwarte w Słubicach jeszcze jedno biuro przez które będzie można zarejestrować auto więc z numerkami będzie jeszcze ciaśniej....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wydział Komunikacji w Słubicach / Prośba do Redakcji 2018/02/16 08:01 #32127

  • marco1987-1987
  • marco1987-1987 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Starosta powinien się zastanowić nad osobnym stanowisku do rejestracji dla firm w wydziale komunikacji
Nie blokowali by wtedy zwykłych petentów w kolejce i było by więcej wolnych numerków

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wydział Komunikacji w Słubicach / Prośba do Redakcji 2018/02/16 11:25 #32129

  • klakier
  • klakier Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
jak będzie druga firma co rejestruje auta to trzeba będzie ustawiać się już od czwartej rano w kolejce żeby coś załatwić a o rezerwacji przez internet to będzie można zapomnieć i tak jest już zapchane wszystko przez pierwszą firmę na miesiąc do przodu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wydział Komunikacji w Słubicach / Prośba do Redakcji 2018/02/21 15:11 #32181

  • IRO
  • IRO Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 1
Czy ktoś zauważył tutaj jakąkolwiek reakcję Starostwa? Nie pytam o Naczelnika Wydziału, który "szlifuje" dywan u Starosty i wykonuje najcięższą robotę w Komunikacji.
Starosta nie robi nic, aby poprawić tragiczną sytuację Wydziału i Petentów!
Potrafi jedynie "czołgać" wyeksploatowanych pracowników nie dając im szans na porównywalne obciążenie pracą i wynagrodzenie z chociażby Wydziałem w Sulęcinie. Tam jest taka sama liczba etatów, a panie w okienku cieszą się na rzadki widok petenta!
Inną sprawą jest podejście do obowiązków poszczególnych Pracowników Wydziału w Słubicach. Tutejszy Naczelnik ryje jak wół i rejestruje auta nawet po godzinach, jeśli trzeba, bo podwładni mają gdzieś czyjeś sprawy. Jak za głębokiej komuny. Faktycznie, Pani z okienka nr 1 jest wyjątkowo uprzejma, pracowita i kompetentna, pozostałe do tytanów pracy się nie zaliczają, a i muchy w nosie to standard, ale "nowy" pan w okienku nr 2 to, jak plotka niesie, cwaniak z politycznego nadania, leń, nierób i chorowity urlopowicz - żenada, że zarabia więcej od innych pracowników, choć częściej jest nieobecny i mocno niszczy morale załogi.
Proszę zwrócić uwagę na kwestię rzekomego handlu numerkami. Wrzucanie do jednego worka firm sprzedających usługi rejestracji z firmami, które dla siebie rejestrują własne pojazdy. To nie jest ich wina, że mają kilka spraw własnych. Jest w Słubicach dealer samochodowy, który rejestruje auta na export i dlaczego Starostwo nie stwarza warunków do niezależnej obsługi Firm, tylko wrzuca wszystkich do jednego kotła i niech się ludzie pozagryzają? To tylko i wyłącznie wina Starosty, czyli władcy nad władcami, który potrafi jedynie władać, ale z tego władania najlepiej wychodzi mu gnojenie podwładnych, którzy już oddychają rękawami.
Ciekawe, czy ktoś kompetentny skutecznie zareaguje na głosy z tego Forum? Ja nie wierzę, bo przecież mamy "dobrą zmianę"
Za tę wiadomość podziękował(a): Lechita

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wydział Komunikacji w Słubicach / Prośba do Redakcji 2018/02/22 09:41 #32183

  • marco1987-1987
  • marco1987-1987 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ta sytuacja gdzie w godzinach porannych nie ma już numerków przecież nie jest od dziś i nikt z tym nic nie robi żeby rozwiązać ten problem i raczej lepiej nie będzie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3