Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Cmentarz 2017/12/05 22:41 #31324

  • charlotta
  • charlotta Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
Ostatnio przy wejsciu na cmentarz oraz na wielu drzewach cmentarnych wisza informacje dot. m. in. sprzatania.
Mam mogile Mamy na starej czesci cmentarza, ktora to czesc jest od zawsze traktowana po macoszemu. Przed Wszystkimi Swietami nowy teren cmentarza i teren w okolicach kaplicy jest wysprzatany z opadlych lisci i caly czas krzata sie tam sluzba sprzatajaca. A gorna czesc cmentarza pozostawiona jest sama sobie. Dzisiaj o dziwo ujrzalam na gorce ekipe sprzatajaca :woohoo: Wszyscy, a bylo ich chyba 6 osob, siedzieli, gawedzili i palili papieroski. Jeden z nich podszedl w moja strone, przygladal sie co ja robie i udzielil mi "kazania", ze wszystkie liscie, ktore zagrabie, mam obowiazek wyrzucic do pojemnika, poniewaz ekipa sprzata tylko alejki. Osobiscie w dzien przed Wszystkimi Swietymi wyrzucilam do pojemnika 3 (slownie: trzy) wielkie wory lisci wlasnie z alejki, przy ktorej jest mogila mojej Mamy!!! Na tym odcinku cmentarza jest wiele starych i opuszczonych mogil, na ktorych od lat leza zgnile liscie. W koncu ekipa sprzatajaca powinna zakasac rekawy i doprowadzic ten teren do porzadku.!!!
Przy starym wejsciu na cmentarz zostal przestawiony konterer na smieci. Stoi on teraz oddalony na ok. 1 m od grobu ze swoimi trzema otworami skierowanymi wlasnie na ten grob. To jest po prostu skandaliczne! Kto do tego dopuscil?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1