Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/03/29 15:37 #21976

  • cleoo
  • cleoo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Na przeciwko przedszkola na ławkach przy sklepie piwosze miejscowy element od dawna raczy się alkoholem. Okna przedszkola wychodzą wprost na zaimprowizowany ogródek piwny. Oficjalnie są tam tylko ławki. Diabeł by tego lepiej nie wymyślił dzieci czy chcą czy nie chcą patrzą na tych zapijaczonych panów i kodują sobie takie widoki w swych dziecięcych główkach. Rozmawiałam z jedną z matek dlaczego nikt z tym nic nie robi dlaczego to tolerują odpowiedziała mi że się boją odezwać boją się bo grożą że spalą ci dom tak w Kunowicach grożą matkom! Boją się szykan w stosunku do swoich dzieci w szkole. Jeśli zadrzesz z nimi zniszczą ci dziecko! O zgrozo! Gdzie ja trafiłam od nowego roku zabieram stąd dziecko pomyślałam sobie. Co za ludzie?! Co za ciemnogród?! Na to ona mówi że to klany że to zorganizowana banda. To ja na to dziękuje za taką organizację. Lokalizacja tego przedszkola jest tragiczna i nie zmieni tego piękny plac zabaw. No i powtórnie zostałam ostrzeżona abym nikomu o tym nie mówiła jeśli chcę żyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez cleoo.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przeczkola! 2015/03/29 16:00 #21977

  • ciekawski georg
  • ciekawski georg Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 68
  • Otrzymane podziękowania: 5
Witam,to co nie wiesz co sie robi z elementem bez mozgu ? :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przeczkola! 2015/03/29 16:21 #21979

  • cleoo
  • cleoo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

ciekawski georg napisał: Witam,to co nie wiesz co sie robi z elementem bez mozgu ? :whistle:

Zaraz pojawią się komentarze że jestem chora umysłowo wypowiedzi klakierów jak tu jest fajnie jak miło i dlaczego ja się czepiam skoro wszyscy są z tu tacy szczęśliwi. Zaproponują mi leczenie bo na pewno jestem chora. Będą pytać czy wzięłam leki itp. Wiesz to nie chodzi tylko o tych żuli spod sklepu układ tworzą nauczyciele , pracownicy oświaty, tzw. szanowani obywatele zdeprawowani , cyniczni , bezwzględni, tryby tej chorej zakłamanej społeczności.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez cleoo.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przeczkola! 2015/03/30 16:35 #21987

  • Forman
  • Forman Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 4
Popraw to 'przeczkola' bo az razi. Widac ze chyba tez siedziales i pilas piwo zamiast chodzic do szkoly.

A a jak czytam twoj wpis to mysle ze jednak jestes chora . . .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Forman.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przeczkola! 2015/03/30 17:16 #21988

  • cleoo
  • cleoo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

ciekawski georg napisał: Witam,to co nie wiesz co sie robi z elementem bez mozgu ? :whistle:

Likwidacja tej meliny lub odgrodzenie jej wysokim murem powinna być priorytetem dla właściciela posesji. W przeciwnym razie odebrać koncesję. Właściciel posesji powinien udostępnić tym piwoszom lokal aby mogli w godnych warunkach a nie pod chmurką czasami na deszczu pić tam alkohol. Nie troszczą się o tych ludzi dla nich kasa się tylko liczy a klient niech marznie na deszczu! Niektórzy z nich zostawiają tam całe swoje ciężko zarobione wypłaty i co? Marzną na dworze lub są przeganiani przez ekspedientki no bo przecież nie wolno pić pod sklepem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez cleoo.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przeczkola! 2015/03/31 09:20 #21993

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
ee tam, z przeczkolem było lepiej. wszystko straciło sens.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/03/31 14:32 #21996

  • asdasd
  • asdasd Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam!

To nie jest nikogo wina, że pod właśnie tym sklepem siedzą i spożywają alkohol ludzie. W wielu miejscowościach, w wielu miejscach pod sklepami ludzie piją piwo, mimo tego że wisi karteczka z napisem: "Zakaz spożywania alkoholu w sklepie, oraz w jego obrębie" Jak wielu ludzi nie przestrzega takich zakazów, tak samo robią właśnie Ci ludzie. Jeżeli Pani to przeszkadza, to niech Pani coś z tym zrobi, zamiast pisać na innych ludzi takie nieprzyjemne słowa na portalu społecznościowym, co jest zupełnie bez sensu, do tego jeszcze została Pani wyśmiana. Sądzi Pani że napisany przez Panią post coś zmieni? Chyba nie tylko ja uważam, że zupełnie nic.

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez asdasd. Powód: aaa

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/03/31 16:55 #21997

  • haker611
  • haker611 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szczerze mówiąc jeżeli Pani to przeszkadza to pani dziecko nie musi uczęszczać do tego przedszkola. :blink: Mieszkam w Kunowicach od urodzenia i jakoś nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak zastraszanie tego typu tekstami... Po za tym z okien przedszkola nie widać tego miejsca , w którym umieszczone są ławeczki. Zastanawia mnie tylko jeszcze jedna rzecz, czy Pani sama sobie to wymyśliła by zaszkodzić czyjejś reputacji czy nagadał ktoś Pani kompletnych bzdur!

Boże, co za ludzie!!! :huh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez haker611.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/01 04:34 #22003

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
No prosze, nawet nie wiedzialem, ze mamy pierwsza w Polsce wysoce zorganizowana mafie podsklepowych piwoszy... :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/01 04:49 #22006

  • cleoo
  • cleoo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

yon napisał: No prosze, nawet nie wiedzialem, ze mamy pierwsza w Polsce wysoce zorganizowana mafie podsklepowych piwoszy... :woohoo:

. Odległoś barów piwnych od szkół przedszkoli regulują przepisy min 50m jest ustawa o wychowaniu w trzeżwości. Mafia? To jest mafia jak z filmu Barei mafia na miarę naszych możliwości składająca się z ofiar losu słabych ludzi. Paranoja tu rządzi de facto. Paranoja tu panuje w tych Kunowicach i jak zawsze najbardziej cierpią na tym dzieci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez cleoo.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/01 04:53 #22007

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Daj spokoj,nie denerwuj sie bo ci zylka peknie. Daj znac do strazy miejskiej i zrobia porzadek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/01 05:22 #22008

  • cleoo
  • cleoo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

yon napisał: Daj spokoj,nie denerwuj sie bo ci zylka peknie. Daj znac do strazy miejskiej i zrobia porzadek.

Karanie mandatami tych biednych ludzi nie jest rozwiązaniem problemu tu gospodarz posesji musi działać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/01 09:26 #22012

  • asdasd
  • asdasd Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam.

Sklep spożywczy to nie bar. Kunowice są takie od dawna i nic, ani nikt tego nie zmieni. A jak się Pani nie podoba to jaki jest problem w wyprowadzeniu się ?

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/01 17:33 #22015

  • Forman
  • Forman Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 4
Obawiam sie ze jedyna paranoja jest tu twoja a paranoja Barei byla artystycznie udawana a twoja jest prawdziwa.

Wez miare i skocz zobaczyc moze te 50 m jest, tylko mierz po 'drodze' .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/02 05:29 #22018

  • cleoo
  • cleoo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
prawo.rp.pl/artykul/760426.html
miastoknurow.pl/31304,naprzeciwko-szkoly...ice-sa-oburzeni.html
wiadomosci.onet.pl/slask/przeciw-uzywkom...zna-w-szkolach/8q2t5
Domagam się przestrzegania prawa!
Mnie boją się tylko ludzie chorzy umysłowo i złodzieje! To cena jaką płacę za walkę z bezprawiem!
Żadne obelgi nie powstrzymają mnie przed walką o lepszy świat o jasną przyszłość naszych dzieci!
Tej sprawy nie odpuszczę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez cleoo.