Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ostracyzm (nieprzyjęcie lub wykluczenie kogoś przez otoczenie) czy spotykacie się z czymś takim? 2013/11/03 17:52 #17875

  • lara croft
  • lara croft Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dlaczego zdejmujecie mi ten temat? To jest pytanie do redakcji.?! Mam prawo do wypowiedzi żyję w demokratycznym kraju.! Domagam się respektowania prawa. Zmieniłam część tekstu jest teraz mniej dosadny. Dziękuję.

Ja nie będąc członkiem sekty Świadkowie Jehowy padłam ofiarą ostracyzmu(szykanowania) z ich strony. Nikt z mojej rodziny nie był członkiem tej sekty.
Moi rodzice prowadzili jednak interesy z tymi ludźmi . Sekta traktowała ich jak swoich. Ja byłam w konflikcie z ojcem a Jehowi znani są z niezwykłej,, solidarności ,,
ale UWAGA JEST TO SOLIDARNOŚĆ W ZEMŚCIE! U nich jest niepisana zasada TWOI WROGOWIE SĄ NASZYMI WROGAMI. Pech chciał że pracowałam z Jehowymi, stosowali wobec mnie mobbing do tego stopnia że odeszłam z firmy. Wszędzie gdzie natykałam się na ludzi sekty byłam szykanowana , pomawiana , psuto mi opinię. Oni szkodzili mi wspólnie i to w sposób metodyczny. Były to działania nie zgodne z prawem : groźby karalne,nękanie itp. Z wroga mojego ojca stałam się wrogiem całej sekty! Policja może pomóc jeśli ktoś nas bije itp. a w przypadku szykanowania przez grupę ludzi sytuacja się komplikuje. Co przeżyłam to może kiedyś dokładnie to opiszę abyście wiedzieli jacy ludzie żyją wśród nas. Wg. prawa to jest związek wyznaniowy a działają jak kwazi mafia. Wiedzą że mogą zadręczyć na śmierć kogo chcą bo udowodnienie im czegokolwiek jest czasochłonne i człowiek woli odejść np. z pracy i mieć spokój jak wikłać się w długą kampanię sądową.
Tekst został ocenzurowany przez autorkę z dosadnych stwierdzeń i mam nadzieję że jest do przyjęcia przez moderatora. :)
Temat został zablokowany.

Odp: Ostracyzm (nieprzyjęcie lub wykluczenie kogoś przez otoczenie) czy spotykacie się z czymś takim? 2013/11/03 18:51 #17878

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
lara,a może lalunia-widocznie nie jestes swieta i nie bez powodu naraziłas sie świadkom Jehowa...poruszasz dziwne tematy,mam nadzieje,że ten równiez zostanie usuniety,bo rozpęta się kolejna pyskówka.Nawet jesli zalózysz kolejny nick,to i tak łatwo poznac cie po stylu wypowiedzi i tematach jakie poruszasz.
Temat został zablokowany.

Odp: Ostracyzm (nieprzyjęcie lub wykluczenie kogoś przez otoczenie) czy spotykacie się z czymś takim? 2013/11/03 19:03 #17880

  • lara croft
  • lara croft Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

xy37 napisał: lara,a może lalunia-widocznie nie jestes swieta i nie bez powodu naraziłas sie świadkom Jehowa...poruszasz dziwne tematy,mam nadzieje,że ten równiez zostanie usuniety,bo rozpęta się kolejna pyskówka.Nawet jesli zalózysz kolejny nick,to i tak łatwo poznac cie po stylu wypowiedzi i tematach jakie poruszasz.


Ja wiem że u was w zborze krytyczna dyskusja na temat organizacji jest zabroniona, ale tu na tym forum mam nadzieję nie ma cenzury. To że wam się ktoś naraził to nie znaczy że wolno wam go zabić.!
Ostatnia edycja: przez lara croft.
Temat został zablokowany.

Odp: Ostracyzm (nieprzyjęcie lub wykluczenie kogoś przez otoczenie) czy spotykacie się z czymś takim? 2013/11/03 19:31 #17881

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
no własnie,te twoje chore argumenty...
Temat został zablokowany.

Odp: Ostracyzm (nieprzyjęcie lub wykluczenie kogoś przez otoczenie) czy spotykacie się z czymś takim? 2013/11/03 20:52 #17883

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
"lara croft" odpowiadając na Twoje pytanie:

- po raz kolejny zakładasz nowy wątek dotyczące tego samego zagadnienia (na forum już istnieją podobne dyskusje)
- po raz kolejny robisz to nie w tej kategorii co trzeba
- spamujesz obszernymi wpisami kopiowanymi z internetu, na dodatek wielokrotnie tymi samymi
- piszesz wiele postów jeden pod drugim
- zakładasz kolejne konta użytkownika, gdy poprzednie są blokowane za wielokrotne łamanie regulaminu
- prowadzone przez Ciebie dyskusje są agresywne, a osoby myślące inaczej niż Ty od razu atakujesz

Wszystkie powyższe są niezgodne z netykietą oraz regulaminem praktycznie każdego internetowego forum. Jeśli chcesz być naszym gościem i brać udział w dyskusjach, powyższe sytuacje nie mogą się powtarzać. To ma wpływ także na innych rozmówców i jakość tego forum.

Na forum nie ma cenzury, możesz wypowiadać się na każdy temat, jedyny warunek to szacunek dla innych rozmówców oraz przestrzeganie powyższych zasad. Pamiętaj także, że każdy komentujący samodzielnie odpowiada za to co napisał na forum i może odpowiadać za naruszenie praw osób trzecich.

Prosimy o uszanowanie naszej prośby i życzymy spokojnej, merytorycznej dyskusji.
Jeśli masz jeszcze ewentualnie pytania lub wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą redakcją - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozdrawiamy.
Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1