Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zakaz prowadzenia pojazdu 2018/11/23 12:16 #34048

  • Barbara87
  • Barbara87 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie,
Mam problem dotyczący zakazu prowadzenia pojazdów w Niemczech. Jestem tu zameldowana, niestety otrzymałam taki zakaz na rok... Jestem jednak posiadaczem auta i w czasie zakazu jest ono całkiem normalnie zarejestrowane, ubezpieczone itp. Wczoraj dostałam wezwanie na policję, ponieważ moje auto było jakiś czas temu źle zaparkowane (dwa razy w tym samym miejscu) i miasto wystawiło z tego tytułu mandat. Pojechałam na policję i złożyłam wyjaśnienia, że w czasie kiedy ja mam zakaz prowadzenia pojazdu, porusza się nim moja siostra. Policjant jednak jakby z góry założył, że ja jeżdżę bez prawa jazdy. Powiedział, że wyśle moje wyjaśnienia do Prokuratury i zobaczymy co dalej... Mój problem polega na tym, że owe mandaty zapłaciłam całkiem normalnie z mojego konta i teraz strasznie się boję, jakie będą dalsze działania prokuratury. Co oni robią w podobnych sytuacjach? Jakie działania podejmują i jak się to wszystko dalej odbywa? Bardzo dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz prowadzenia pojazdu 2018/11/24 05:30 #34054

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Coś czarujesz. Skoro ty nie jeździłaś to po co płacisz mandat? Mandat powinna zapłacić siostra i byś teraz nie miała problemu. Jest jakiś monitoring na parkingu? Tyle mogę podpowiedzieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz prowadzenia pojazdu 2018/11/24 08:48 #34056

  • Barbara87
  • Barbara87 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie mam pojęcia, czy jest tam monitoring. Raczej nie... Mandat przelałam, bo przyszły do mie listy. Właściwie nawet nie przyszło mi do głowy, żeby wypełniać kto był kierowcą. Przelałam, a siostra oddała mi pieniądze. Jest ona teraz jedynym kierowcą mojego auta. Mieszkamy po sąsiedzku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1