Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/01/22 17:51 #1299

  • kaswi
  • kaswi Avatar
  • Gość
  • Gość
wiesz Ewa my zawsze tak robimy - zdrowym kotom, którym nic nie jest, dajemy leki na ponad 50zł:woohoo: że też to kogoś dziwi? wszak każdy szanujący się, świadomy właściciel kota wie, że zdrowy kot musi przyjmować tak drogie leki i wtedy jest szansa, że nie zdechnie:lol:

natomiast w przypadku kota chorego sytuacja się troche komplikuje - wtedy trzeba sprzedać golfa 3 żeby wykupić leki :silly: :silly: :silly:

ale to logiczne jest przecież:silly: :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/01/22 23:08 #1301

  • zygmunt
  • zygmunt Avatar
  • Gość
  • Gość
za 200zl to ja bylem z psem. a kot moj przeszedl badania i nic mu "ponoc" nie bylo tak go wyleczyliscie. wredna to jest ta pani przy kosci czarna. ja leczylem tam zwierzeta od poczatku tej lecznicy! i to u was zmieniali sie lekarze ciagle! i partoczycie robote i TAKIEM MAM ZDANIE O WAS !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/01/23 09:20 #1303

  • ciekawski
  • ciekawski Avatar
  • Gość
  • Gość
a czy w słubicach jest chociażby jeden lekarz weterynarii specjalizujący się w małych zwierzętach typu gryzonie ptaki czy gady? bo co słyszę od ludzi, że poszli z papugą na podcięcie dzioba to papuga albo padła po tym kosmetycznym przecież zabiegu albo przez 2 tygodnie nie mogła dojśc do siebie po wizycie u danego "lekarza".
Wbrew pozorom ludzie w słubicach nie mają tylko psa i kota ale chętniej sięgają po bardziej egzotyczne zwierzaki i muszą z nimi jeździć poza miasto do lecznic aby któs był w stanie pomóc ich zwierzakom w nagłych przypadkach.
Który ze słubickich lekarzy faktycznie ma doświadczenie z tego typu zwierzakami i kogo byście sami mogli polecić?

Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/01/23 17:24 #1305

  • kaswi
  • kaswi Avatar
  • Gość
  • Gość
zygmunt? raz kotek, a raz piesek:woohoo: a może tak, a może nie:woohoo: ty może nie pisz już nic więcej bo juz w zeznaniach się mieszasz:silly:

ps. tez cie kocham:kiss: :kiss: :kiss:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/01/23 23:56 #1306

  • zygmunt
  • zygmunt Avatar
  • Gość
  • Gość
ja sie w zeznaniach nie myle ale wy sie mylicie w diagnozach i w okradaniu ludzi!!! koniec tematu jestescie beznadziejni wedlug mnie !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/01/24 12:38 #1307

  • pata
  • pata Avatar
  • Gość
  • Gość
Polecam doktor z ulicy Sienkiewicza. Wspaniałe podejście do zwierząt i profesjonalizm. Nawet takie małe zwierzątko jak swinka morska jest w stanie wyleczyć. Nie odmówiła pomocy i zoperowała mojego prosiaka. Natomiast pani z ulicy Bohaterów nie chciała podjąc się tego. Świnka zyje do dzisiaj i ma się super. Nie rozumiem podejścia bo czy małemu zwierzakowi nie należy się pomoc, przecież to zwierzę jak każde inne i potrzebuje opieki, a nie od razu żeby uspać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/01/24 20:50 #1314

  • Viola
  • Viola Avatar
  • Gość
  • Gość
zygmunt napisał:

wredna to jest ta pani przy kosci czarna.


a to fakt akurat:unsure:
poza tym nie mam zastrzeżeń do tej lecznicy, nadal korzystam z jej usług tylko preferuje innego lekarza niż powyżej, czasem trochę uśmiechu i sympatycznijszy ton nie zaszkodzą pani doktorB)

ja ogólnie z lecznicy jestem bardzo zadowolona możliwość badań na miejscu i zakres wykonywanych zabiegów świadczą dla mnie o profesjonaliźmie, a nie czy ktoś jest miły czy nie, to już ludzka natura:P , choć zdecydowanie jest lepiej gdy jest symptycznie- nie jest to jednak priorytet dla mnie:)
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/02/15 12:38 #1497

  • my
  • my Avatar
  • Gość
  • Gość
Mialam kilka wterynarzy w tym i z frankfurtu ale Polecam ogromnie weterynarza na Sienkiewicza. Wspaniałe podejście do zwierząt ale i przede wszystkim trafne diagnozy. Brak sprzętu nie jest dla mnie od dłuższego czasu najawżniesze, dla mnie liczy się przede wszystkim trafna diagnoza i skuteczne leczenie (z dokładnym wytłumaczeniem jakie są możliwości leczenia, jak działają, jakie są najbardziej optymalne i bezpieczne dla kotka). Pobranie krwi i wykonanie morfologii w pobliskiej przychodni nie jest żadnym utrudnieniem, a sprzęt... hmm.. ani jedna ani druga klinika nie posiada profesjonalnego sprzętu, bo dla mnie profesjonalnym sprzętem jest np. urządzenie do badania echa serca, czy urządzenie do narkozy wziewnej...
Dla mnie liczy się jeszcze raz powtórzę: trafna diagnoza jak i podejście do zwierząt. Z zamkniętymi oczami oddałabym pod opiekę mojego kotka do pani doktor na sienkiewicza, na bohaterów - nigdy. Dlaczego opiszę, może Pani sobie z bohaterow przypomni jak mi leczyla kota Impaktine (najlepiej na 3 miesiące czyli fiolka za ok 50 zl) przy zupelnie zdrowych nerkach (porównaie wyników z morfologii która tam została wykonana, na jej podstawie stwierdzenie ze nasz kotek mial silna niewydolnosc nerek, bzdura!! porownaie wynikow wykazalo u innego lekarza, że kotek ma nerki w normie!!!!!!!!! wciskanie suchego żarcia firmy którą sprzedją, dla kotka po zabiegu usunięcia ropniaka (35 stopni latem!!) pod języczkiem, bez uprzedzenia że suche może podrażniać i żeby nie dawać, że kotek prawie nie ma szkliwa (dwie ryski - które obejrzałam przy narkozie!!! u innego lekarza) No Comment. Zdzierstwo i arogancja, zupełny brak kopmetenji, albo po prostu robienie z ludzi idiotów, Dla mnie szok ogromny byl.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/02/15 12:51 #1498

  • my
  • my Avatar
  • Gość
  • Gość
kaswi napisał:

... znaczy... w tym... no... gabineciku dziewczyny, ktora dopiero co skonczyla studia nie starcza aby odstarszyc od nas klientow, a nie starcza:cheer:

cóż o konkurencji nigdy nie powinno się mówić żle.. hm obee to Pani widocznie jak i świadczy o poziomie, a raczej jego braku. Czyli nie myliłam się co do lekarzy na bohaterów. Kropka.

przez cały post wyziewa arogancja jak i brak profesjonalizmu, o którym pani cały czas mówi. poniższy post tego przykładem, cytuję żeby każdy mógł się przekonać. To jest żenada, żeby w taki sposób pisać, sobie klientów z kochanymi zwierzaczkami w ten sposób nie przysporzycie. Jezu, szok co tu zobaczyłam.
kaswi napisał:

SZ.P. Maćku, zeby nie napisac nazwiska, które zreszta i tak niewiele mówi Słubiczanom:laugh: więc może lepiej tak: drogi zygmuncie, reniu itp.it...

jezeli nieetyczne dumpingowe wrecz ceny obrażające zawod oraz zatrudnienie w lecznicy... znaczy... w tym... no... gabineciku dziewczyny, ktora dopiero co skonczyla studia nie starcza aby odstarszyc od nas klientow, a nie starcza:cheer: i musicie uciekać sie do takich tanich żenujących sztuczek i pisać te różne oszczerstwa i potworności na forum to mi was szkoda, a jeszcze bardziej naiwnych ludzi, którzy do was przez to pójdą. wszystko i tak odbije sie na ich zwierzętach, które predzej czy pózniej i tak do nas trafiają. na kazdego przychodzi czas jak juz praktyka pokazala;)

ale tak to już jest, że niektórzy są sympatyczni i niedrodzy bo nic innego nie mają do zaoferowania, a inni maja dziesięcioletnie doświadczenie, standarty i sprzęt:)

poprosze o wymyślenie w kolejnym poscie innego zwierzęcia niz kot bo te akurat uwielbiam i darze ogromnym szacunkiem! więcej inwencji, może jakieś cytaty? :laugh:

najpoważniejsi klienci w tym mieście korzystają z naszych a nie waszych usług a to najlepiej świadczy o jakości:) takimi postami ściągniecie do siebie tylko i wyłąćznie tzw. chorągiewki, ktore kolęduja po całym powiecie i nigdy nic i nikt im nie dogodzi i wiecznie marudzą takze powodzenia życzę:kiss:

ale możecie sobie pisać:laugh: im więcej hałasu tym lepiej i od razu jest to odczuwalne:)

pozdrawiam bardzo bardzo serdecznie:kiss:


żenada !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/04/12 21:33 #2080

  • kASIA
  • kASIA Avatar
  • Gość
  • Gość
TEL.95-7596545 JEST NIE AKTUALNY.kOMORKA DO DOKTORA TO 602670634 POZDRAWIAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/04/12 22:56 #2081

  • ja
  • ja Avatar
  • Gość
  • Gość
Tak, lekarze na Boh. Warszawy nie potrafią postawić diagnozy, o mały włos zaczęliby leczyć mojego psa na żołądek(pies wyginał się w koci grzbiet) po tym postawili diagnoze nie robiąc praktycznie żadnych badań. Od razu chcieli przepisywać leki, co bardzo mnie zdziwiło. Na szczęscie dowiedziałam się o pewnej pani doktor w Zielonej Górze. Ona zrobiła wszystkie badania i okazało się, że piesek chorował na wątrobę, a wyginał się w koci grzbiet ponieważ miał także dyskopatię. Pani doktor przepisała leki oraz specjalną dietę i pies zaczął wracać do życia. Parę razy także jeżdziłam do Rzepina z pieskiem na kontrole i lekarz także trafnie stawiał diagnozy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2009/04/28 20:33 #2205

  • GOŚĆ
  • GOŚĆ Avatar
  • Gość
  • Gość
W SŁUBICACH NIE MA DOBREGO WETERYNARZA!!!ODCZUŁEM TO NA WŁASNEJ SKÓRZE (A RACZEJ SKÓRZE MOJEGO PSA) I OD TEJ PORY Z KAŻDĄ PIERDOŁĄ JEŻDŻĘ DO SŁOŃSKA - NIBY DALEKO ALE WARTO- TEN FACET TO LEKARZ Z POWOŁANIA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2011/06/08 12:50 #9125

  • natalia00
  • natalia00 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
DOKTOR OWADIUK z Rzepina jest zdecydowanie najlepszy,!!!!!!
Kilka dni temu uratował mojego pieska, jego stan był bardzo ciężki,baliśmy się że nie przeżyje nocy a teraz czuje się coraz lepiej, wizyty u doktora rano i wieczorem, kroplówki, zastrzyki, antybiotyki...podejście lekarza do zwierząt niesamowicie ciepłe a kiedy przyszło do płacenia byłam w wielkim szoku że tak mało zapłaciłam! gorąco polecam, warto dojechać te kilkanaście kiilometrów i miec pewność że przede wszystkim Wasz zwierzak będzie zdrowy a Wasza kieszeń nie będzie pusta!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2011/06/08 21:46 #9129

  • bubek
  • bubek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Korzystałem z usług na ul. Sienkiewicza jak i tych na ul. Bohaterów Warszawy(koło ogólniaka) w tej pierwszej byłem dwa razy i za każdym razem zadowolony wychodziłem tak samo jak i mój pupil, natomiast co do drugiej jeżeli jest właściciel tejże kliniki dla zwierząt to będzie dobrze natomiast bardzo rzadko tam bywa i dlatego też odradzam bo naprawdę nie wiedzą co robić a i po chamsku traktują zwierzaki, do prostych zabiegów podają narkozę bo jak twierdzą nie będą się ze zwierzakiem szarpać ale moim zdaniem po prostu nie wiedzą jak podejść do zwierzaka żeby mu przy tym krzywdy nie zrobić. Jeżeli chodzi o weterynarza z Rzepina słyszałem tylko pozytywne opinie i bierze o dużo dużo mniej niż ci koło ogólniaka i jest ponoć o wiele lepszy. Prosty przykład: Znajomy chciał wysterylizować suczkę dużej rasy psa (teraz nie pamiętam jaka dokładnie), koło ogólniaka powiedzieli prawie dwa razy więcej niżeli ten wet. z Rzepina i do tego po zapytaniu co w przypadku powikłań dodali że to będą dodatkowe koszta natomiast wet. Owadiuk powiedział że w jeżeli wystąpią komplikacje to z powodu jego błędu i to jest na jego koszt. Wiadomo dojazd na własny koszt ale wg. mnie lepiej jechać do kogoś kto ma oprócz wiedzy, dobre podejście a nie tylko presje na pieniądz. A do Rzepina znowu daleko nie ma raptem 20km.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepszy weterynarz - Słubice i okolice 2011/06/09 12:29 #9130

  • kbz. Adwokaci
  • kbz. Adwokaci Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Porady prawne dla każdego
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zdecydowanie polecamy lek. wet. Bogumiła Owadiuka z Rzepina.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.