Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 2017/11/14 12:15 #31042

  • kaktusik
  • kaktusik Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Oraz gdzie ewentualnie czeka mnie artroskopia? Mam niemieckie ubezpieczenie w AOK. Zależy mi na tym aby był ktoś kto rozmawia w języku polskim.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 2017/11/17 10:12 #31086

  • Brandmed
  • Brandmed Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dzień dobry, zarówno rezonans jak i artroskopię można zrobić we Frankfurcie albo Eisenhüttenstadt. Generalnie lekarz musi postawić wskazanie do badania. Czyli w pierwszej kolejności powinno być skierowanie od lekarza.

Możemy polecić współpracujących z nami lekarzy ortopedów, którzy pracują zarówno we Frankfurcie, jak i w Eisenhüttenstadt i mówią po polsku. Zapraszamy do kontaktu tel. 95 758 26 49.
Polsko-Niemieckie Centrum Medyczne...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 2017/11/17 20:51 #31095

  • tomal
  • tomal Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
Rezonans jest w Klinikum nawet 2 z tego co wiem maja tam Polaka na pokladzie, Halbe Stadt 8 dr Christine Richter, moja byla szefowa jak odwiedzalem w pazdzierniku Praxis to byl Polak. no i Kleistpark tam tylko chyba lekarz polski. Halbestadt ma super nowiutki rezonans z 12.2016 zmieniony po wielu latach. Csrichter.de Kleistpark radiologieffo.de dysponuje juz "szrotem" prawie.klinikum dostalo 3T najnowsza technologie okolo max. 1.5roku temu. Jesli inne miejsca to tylko raczej juz Berlin tak aby Polacy obslugiwali. Eisenhuttenstadt nie wiem nie znam ale zdjec wyglada na okolo szpitalna Praxis i niezly sprzet. Pozdr. Powodzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 2017/12/07 22:24 #31358

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
A jak wyglądają procedury jak ma się polskie skierowanie , od polskiego specjalisty? Czy można wówczas wykonać rezonans we Frankfurcie odpłatnie i ile to kosztuje? Czy czeka się w jakiejś kolejce na taki rezonans we Frankfurcie? Pytanie do Brandmed: czy pracuje u Was reumatolog, który ewentualnie też przyjmuje w Niemczech i czy może wydać skierowanie na rezonans we Frankfurcie? Potrzebuje skorzystać z pomocy reumatologa nie ortopedy. Może ktoś z Państwa wie też gdzie we Frankfurcie przyjmuje reumatolog, moze byc niemiecki , ewentualnie w Berlinie ale wówczas, zeby to juz był dobry i sprawdzony specjalista reumatolog?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 2017/12/08 10:08 #31367

  • tomal
  • tomal Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
odplatnie na Halbe Stadt 8 kosztowal w 2011 roku 150euro dla Polakow^i tylko w piatki sie robilo takich pacjentow.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 2017/12/08 14:48 #31372

  • Brandmed
  • Brandmed Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dzień dobry, odpowiadając na pytanie, to niestety, nie mamy w tej chwili reumatologa. Z informacji, które udało się nam zebrać wynika, że w Berlinie przyjmuje reumatolog, mówiący po polsku, mianowicie Pani dr Marzena Zawistowska.
Polsko-Niemieckie Centrum Medyczne...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 2017/12/08 23:59 #31381

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
Dziękuję bardzo serdecznie, Brandmed. Wlasnie z reumatologami jest duży problem w okolicy, super byłoby zobaczyć takiego specjalistę w zespole lekarzy przyjmujących w Brandmed, czego Wam serdecznie życzę, żebym mogła skorzystać z jego usług w Waszej placówce.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 2017/12/20 11:47 #31465

  • timi554
  • timi554 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
to zawsze jest trudne
____________________
aasapolska.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 2018/01/02 15:32 #31525

  • biedronka17
  • biedronka17 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Specjalizacje z reumatologii ma dr. Sabina Banisch, przyjmuje we Frankfurcie i mowi po polsku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1