Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/04/03 09:08 #2013

  • elka
  • elka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja bynajmniej robiłam na wawrzyniaka u dziewczyn kolo punktu opłat i niestety nie jestem zadowolona bardzo długo robią i mam wrażenie że czeaem im się nie chce, wiem że jest dużo dobrych stylistek w Słubicach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/04/04 18:58 #2042

  • Anka
  • Anka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja osobiście polecam Edytę Wanago, robi super pazurki!salon kosmetyczny ma w blaszakach na wawrzyniaka.Przebijałam też u niej pępek i wszystko jest oki!!!Polecam!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/06/22 12:34 #2606

  • Ja od my
  • Ja od my Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W Słubicach byłam u 4 różnych.

Nr. 1 przy Odrze przy wale (schodkami w dół u fryzjera) .- najlepiej zrobiła tipsy. 4 tyg. bez odprysków, idealnie zrobione. Najlepsza z 4.

Nr. 2 (Po schodkach na góre przy kinie), pięknie zrobiony french, ale druga warstwa robiona od połowy. - widać było przejście (nie lubię przejscia bo wyglada jak odrost, a argument że to do uzupełniania pozniej lakierem bezbarwnym nie przekonuje mnie). Pani Nr. 1 potrafila jakos "bez przejscia".

Nr. 3 blaszaki np. intermarche (kolo Lotto), bylam na poczatku marca, przyjela mnie "dziewczynka". Miala dyplom ukonczenia stylizacji paznokci z polowy lutego.... tego roku. Siedzialam tylem do okna, ciemno bylo przez to, a ona nie miala lampki... Starala sie ale widac ze brak wprawy, sklejone opuszek do paznokica, ogolnie nie polecam.

Nr. 4 najwieksza tragedia . Nie polecam absolutnie nikomu. Istnieja od roku, po przekatnej od tych "po schodkach w gore" - na rozowo salon) Jest włascicielka i jej corka. Weszlam i mialam ochote wyjsc... wszeędzie syf, pyl paznokciowy. na przyborach, na stole - WSZEDZIE - masakra. Pani (corka) robila bez rekawiczek, mam obawy czy aby sprzet wogole dezyfekowany kiedykolwiek. Poprosilam o przezroczyste Tipsy, Pani wyciaga reklamowke i szuka w niej mowiac rozbrajajaco - rozsypaly sie... Kurde jakby nie miala czasu, tam tlumy przecie... tj pusto na maxa, mama pije kawke a szmate moglaby wziac i ten pyl caly uprzatnac! Nowy bo roczny salon, a syf i nieporzadek ze az przykro. Zjechala mi plytki, sklejone opuszki palców, badziewny french, zero higieny - koszmar. Najgorsze jak wyjela pilnik - ktory caly zabrudzoney byl caly pylem paznokciowym poprzedniej klientki. No i w koncu - majac na dzieje ze choc frencz bedzie ok, kolejna zalamka. Linia po ostrym luku, nie plynnie jak powinno być. Zalamka, frencz wygladal okrutnieee. Do tego po dwoch dniach odpryski. Nie dziwie sie ze tam pustki. ODRADZAM Z CALEGO SERCA. cos niesamowitego jeszcze nie przezylam i żadnej Wam tego nie życzę - omijac duuuużym łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/06/23 21:12 #2626

  • Mariola
  • Mariola Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć o pazurkach u pani koło przystanku , french nierówno zrobiony i szybko podeszły powietrzem a przede wszystkim długo robi więcej na pewno tam nie pójdę , nie polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/06/30 17:19 #2694

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

WITAM WSZYSTKICH ;) PRZECZYTALAM WSZYTSKIE WYPOWIEDZI I....NAPEWNO PRZYKRO JEST DZXIEWCZYNIE,KTORA OCZERNILYSCIE, A KTORA CZYTA TO FORUM...MOIM ZDANIEM NALEZY POJSC NA POPRAWKE W RAMACH REKLAMACJI, ZAZWYCZAJ DO TYGONIA CZASU ROBIA ZA DARMO, nstomiast jesli podchodzi powietrzem, to patrzcie jak Wam kochani robia te pazurki, czy skorek Wam nie zalaly i powinno byc dobrze....mowcie, ze ooo "prosze Pani, ale cos tutaj jest chyba nie tak..."-czasem ktos juz moze byc zmeczony,moze cos przeoczyc, wystarczy milimetr pomylki na pazurku i juz cos sie moze zepsuc...Cudem jest miec STARANNIE I ELEGANCKO paznokcie zrobione w 1,5 h, to jest sztuka....prawdziwa stylistka, ktora kocha to co robi(a nie robi by zarobic na odpieprz sie), to sie straa i klientka to widzi po sposobie jej rozmowy, rad jakich udziela, taka dxziewczyna bedzie robila wolniej i bedzie ogladala paznokiec z kazdej strony zanim wypusci do domu klientke...a dlaczego?bo jej zalezy byc spodobala sie jej praca Tobie! niestety trzeba posiedziec 2h lub 3(zalezy od stanu paznokci klientki i czy to uzupelnienie, czy chce zmiane wzoru z uzupelnieniem, jak dlugo klientka sie namysla, czy rozmawiaja podczas pracy , czy otrzyma kawke...itp. aby miec cos dobrze zrobione, trzeba posiedziec chwile raz w miesiacu dziewczyny:P chyba , ze chcecie by traktowno Was jak narzedzie, dzieki ktoremu trzepie sie kase...paznokcie to sztuzka i tyle...Ceny nizsze niz od 80 zl za podstawowe tipsy swiadcza o tym, ze ktos na czyms oszczedza, a naczym?na jakosci produktow...i jakosci podejscia do klienta. od 80 w gore przy produktach dobrej jakosci (Sun Flower, ibd, Active itp. w zwyz,a jesli ktos pracuje na christro lub entinti-najwyzsza polka-musi wziasc wiecej , bo produkty sa strasznie drogie ...)
Ja osobicie robie sobie paznokcie od wielu lat...w roznych miastach bylam i roznie bylo...w Słubicach tez byla, w roznych salonach i w Niemczech, w niemczech tragedia, w słubicach czasem dobrze pwiedzmy, czasem tragicznie...nie bede nikogo oczerniac, ale z jednej stylistki jestem zadowolona, ktorej niestety nie moge NIGDZIE ZNALEZC W SŁUBICACH...nazywa sie chyba Pani Małgorzata Soczynska, Sosinska, lub Soszyńdka...kurcze nie wiem...ale pracowala kiedys(rok temu jakos)zaraz na poczatku jak otworzone na dwupasmowce piere lison-dziewczyna ta robila mi ze 3 godziny, ale pierwszy raz mialam smukle, estetyczne tipsy, ani jedna skorka nie zadarta nawet, pytala czy boli, czy kawke, czy jestem zmeczona itp. straal sie na mx i WIDAC ZE TO LUBI, ZE MA PODEJSCIE...na pocztku uzgadnia jaki wzorek, dopasowala do mnie , niczego nie narzuca...PO NIEJ PRACOWALA TAM INNA , JAKAS CZARNA, ALE SALON ZAMKNELI....no, potem przeniosla sie do Image przy przystanku...byla ta,m krotko, z tego co mowila zmienial sie wlasciciel i klientela byla raczej klasy nizszej i malo chetnych na paznokcie bylo i ona czasem musiala wyjezdzac z mezem...odeszla z tamtad. Zgubilam jej wizytowke , moze ktos ma numer???pozdrawiam wszyskich na forum :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/06/30 19:09 #2696

  • Emila
  • Emila Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A jak wyglądają paznokcie po zdjęciu żelowych?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/03 16:54 #3103

  • mieszkanka
  • mieszkanka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
DO (Ja od my )
słuchaj dzieczyno ogarnij sie i zrozum ze nie pisze sie takich rzeczy jak ty. po pierwsze jestem w tym salonie bardzo czesto i nie zycze sobie zebys pisala ze jest tam niehigienicznie.z reszta od tego jest sanepid a nie ty! napewno jestes inna tipserka i tak po prostu walnelas anty reklame tego salonu poza tym jak bys chciala zobaczyc to zeby dostac sie tam na tipsy trzeba sie zapisac z wyprzedzeniem bo jest tam mnustwo klientek ktore kozystaja z tych uslug juz po7 lati zadna z nich nie narzeka. wiec nastepnym razem zastanow sie co piszesz....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/03 18:25 #3104

  • panda
  • panda Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
do ----Ja od my
dziewczyno mierna jesteś niesamowicie!!! :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/03 19:03 #3105

  • wisienka
  • wisienka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam,
Polecam Panią Kasię z Kostrzyna Salon Urody Efekt, robię u Niej paznokcie już od kilku dobrych lat i nie zdarzyło mi się aby coś było nie tak. Bardzo dużo klientek ma ze Słubic. A paznokcie naprawdę wyglądają zawsze super, są starannie i jak -od liniki- zrobione.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/04 09:20 #3112

  • Joanna
  • Joanna Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W Kunowcach na Słonecznej jest super tipserka, bardzo starannie wykonuje pazurki i niedrogo, doradzi też wzorek. Tipsy trzymały się u mnie ponad 6 tygodni, w końcu sama zdjęłam bo mi się znudziły ale spokojnie mogłam nosić jeszcze jakiś czas. Polecam!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.