Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Przychodnia zdrowia! 2012/06/08 06:27 #12825

  • klientka
  • klientka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich.Chciałabym powiedzieć że to co się dzieje w przychodni zdrowia to jest jakaś totalna porażka!Wprowadzili numerki do lekarza rodzinnego ok rozumiem to ale NIE ROZUMIE tego, że Pani która rejestruje pacjentów przez telefon daje komuś następny numerek mimo że ty stoisz od godz 7 rano w kolejce i zamiast być np.trzeci w kolejce to jesteś piąty bo ktoś się umówił telefonicznie.Ok rozumiem to że jest również rejestracja telefoniczna ale uważam że najpierw powinna ta Pani policzyć ile osób jest w kolejce przy rejestracji i dopiero dać numerek po tych osobach!To jest po prostu nie sprawiedliwe....Pozdrawim

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2012/06/08 07:29 #12826

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
bzdura. powinna być rejestracja telefoniczna a nie jak za PRL stanie godzinami- masz czas- proszę bardzo tylko po co? wszyscy z przyzwyczajenia walą do tej przychodni o świcie i przyzwyczajają pielęgniary, że rządzą światem. normalności!!!!
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2012/06/08 08:45 #12828

  • zajączek
  • zajączek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • kawopij
  • Posty: 94
  • Otrzymane podziękowania: 1
klientka, w której przychodni tak jest?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2012/06/10 13:05 #12848

  • adel66
  • adel66 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Poprostu zmień przychodnię z lekarzem rodzinnym. Masz takie prawo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2012/07/13 14:06 #13158

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
ADEL66 MA RACJE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2013/05/13 06:20 #16309

  • Marti83
  • Marti83 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie zgadzam się, dlaczego mam zmieniać przychodnię tylko dlatego że pracuje tam banda niewykwalifikowanych krów, zajęta tak bardzo sobą i swoją kawą że lekceważą pacjentów?? Konstytucja zapewnia nam równy dostęp do opieki zdrowotnej, dlatego każdy przypadek absurdu musi być piętnowany i karany.

P.S. Rejestracja telefoniczna fajną sprawą pod 2 warunkami
1. że zdobędziesz właściwy numer, bo podane na stronie są błędne
2. i że niekompetentna krowa w rejestracji nie wyłączy telefonu

To życzę zdrowia w tym mieście absurdów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2013/05/13 06:59 #16310

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Marti83 i klientka zgadzam sie z wami w 100%.Panie które tam pracują zachowują sie jakby byly tam za kare.Albo wyłączają telefon albo go nie odbierają bo kawkę muszą dopić,więc po co ta telefoniczna rejestracja???Jak ma tak to wyglądać to lepiej żeby jej wogóle nie było.Bo dodzwonienie sie do przychodni graniczy z cudem.A jak już z wielką łaską odbiorą telefon to są bardzo niestympatyczne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ilona2486. Powód: pomyłka

Odp: Przychodnia zdrowia! 2018/02/15 09:48 #32114

  • nówka
  • nówka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 2
no właśnie od dwóch dni próbuję się dodzwonić bez skutku do przychodni 'ZDROWIE',telefon w godzinach rejestracji jest cały czas wyłączony,odebrany został dopiero o godz.9-30,czyli po rozdaniu wszystkich numerków,nie mam możliwości przyjść rano osobiście do przychodni (muszę wyprawić dzieci do przedszkola i szkoły) więc mimo nieudanych prób na telefon udaje mi się stawić w przychodni o 9-wiątej,proszę o rejestrację do doktora,odpowiedź- nie ma numerków,więc wykręcam przy pani rejestratorce numer do przychodni i słyszymy w słuchawce- numer jest niedostępny,pytam dlaczego ma pani wyłączony telefon ?jak ktokolwiek ma się dodzwonić i zarejestrować?odp-głośne i naburmuszone DOWIDZENIAAA ...brak słów...jutro dzieci same zostają w domu ja idę o 6-stej warować pod przychodnię

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez nówka.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2018/02/15 10:46 #32115

  • bell
  • bell Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 4
Zamiast skarżyć na forach proponuję pisemną skargę do NFZ, myślę, że skuteczniej rozwiąże sprawę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2018/02/16 05:54 #32124

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
JESTEM ZA TYM ABY ZEBRAĆ ODPOWIEDNIĄ GRUPĘ LUDZI I ZŁOŻYĆ ZBIOROWĄ SKARGĘ NA PRACĘ REJESTRATOREK W PRZYCHODNI GALMED. WEDŁUG MOJEJ OCENY DZIAŁAJĄ ONE NA NIEKORZYŚĆ PACJENTÓW CO NAJGORSZE RÓWNIEŻ TYCH NAJMŁODSZYCH. NIE RZADKO BYWA TAK ,ŻE KOBIETY Z DZIEĆMI SPOZA SŁUBIC Z WYSOKĄ GORĄCZKĄ MUSZĄ KOMBINOWAĆ BY MÓC OSOBIŚCIE DOSTAĆ SIĘ DO PRZYCHODNI I ZAREJESTROWAĆ DZIECKO PONIEWAŻ TE PANIE NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW ALBO SĄ BARDZO OPRYSKLIWE WOBEC DZWONIĄCYCH. PONADTO RÓWNIEŻ SĄ NA TYLE BEZCZELNE, ŻE JEŚLI KTOŚ ZWRÓCI IM UWAGĘ ONE SUGERUJĄ PRZEPISANIE SIĘ DO INNEJ PRZYCHODNI. OTÓŻ NIE JESTEM PEWNA CZY TO PANI GAPIŃSKA ZARZĄDZA TĄ PLACÓWKĄ ALE JEŚLI TAK TO WSPÓŁCZUJĘ TAKICH PRACOWNIKÓW LUB TOTALNEGO IGNOROWANIA TEMATU. WOBEC TEGO PROPONUJĘ ABY ZŁOŻYĆ PISEMNĄ SKARGĘ NA PRACĘ REJESTRATOREK W TEJ PRZYCHODNI GDYŻ ICH DZIAŁANIA SĄ ZE SZKODĄ DLA PACJENTÓW. JEŚLI SĄ CHĘTNI DO TEGO BY ZŁOŻYĆ SKARGĘ TO ZAPRASZAM. Z MIŁĄ CHĘCIĄ SKONSTRUUJĘ OWĄ SKARGĘ I ZŁOŻĘ DO NFZ. CZAS SKOŃCZYĆ Z TAKIMI DZIAŁANIAMI......A TERAZ KILKA SŁÓW DO "PAŃ" Z REJESTRACJI: JEŚLI PANIOM ŻLE JEST NA TYCH STANOWISKACH TO PROSZĘ IŚĆ NA EMERYTURĘ LUB ZMIENIĆ ZAWÓD GDYŻ JEST WIELE MŁODYCH I OGARNIĘTYCH LUDZI KTÓRZY Z UŚMIECHEM NA TWARZY BĘDĄ WYKONYWAĆ SWOJE OBOWIĄZKI ZA KTÓRE PANIUSIE ZRESZTĄ BIERZECIE PIENIĄDZE. A Z TEGO CO WIDZĘ O GODZINIE 9 RANO WY JUŻ MACIE PO PRACY BO RAZ ,ŻE NUMERKÓW JUŻ BRAK A DWA TO Z WIELKĄ ŁASKĄ ODPOWIADACIE NA PYTANIA PACJENTÓW. SZCZYT IGNORANCTWA. Z CHĘCIĄ BYM WAS NAGRAŁA I WRZUCIŁA WASZE POCZYNANIA NA FORUM CO ZRESZTĄ TAJEMNICĄ NIE JEST BO WIĘKSZOŚĆ PACJENTÓW ZDERZYŁO SIĘ Z WASZYM PODEJŚCIEM. NIE POZDRAWIAM I LICZĘ ŻE ZBIERZE SIĘ TROCHĘ LUDZI KTÓRZY PODPISZĄ SIĘ POD SKARGĄ.JAK WIDAĆ NIE TYLKO W INDIACH ŚWIĘTE KROWY !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Office.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2018/02/24 06:20 #32198

  • tyszken88
  • tyszken88 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 2
spotkałem się z taka samą sytuacją potwierdzam panie w rejestracji bardzo nie miłe jak coś się pacjent zapyta to albo milczą albo jak już odpowiedzą to z nie chęcią

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2018/02/24 11:53 #32199

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Ja dlatego wyniosłem się z galmedu, a z resztą trafność chorób przez panią Gapińską daje wiele do życzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ja28rek.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2018/02/24 12:03 #32201

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35

nówka napisał: no właśnie od dwóch dni próbuję się dodzwonić bez skutku do przychodni 'ZDROWIE',telefon w godzinach rejestracji jest cały czas wyłączony,odebrany został dopiero o godz.9-30,czyli po rozdaniu wszystkich numerków,nie mam możliwości przyjść rano osobiście do przychodni (muszę wyprawić dzieci do przedszkola i szkoły) więc mimo nieudanych prób na telefon udaje mi się stawić w przychodni o 9-wiątej,proszę o rejestrację do doktora,odpowiedź- nie ma numerków,więc wykręcam przy pani rejestratorce numer do przychodni i słyszymy w słuchawce- numer jest niedostępny,pytam dlaczego ma pani wyłączony telefon ?jak ktokolwiek ma się dodzwonić i zarejestrować?odp-głośne i naburmuszone DOWIDZENIAAA ...brak słów...jutro dzieci same zostają w domu ja idę o 6-stej warować pod przychodnię


Powiem tak. Panie tam prawidłowo pracują i bardzo sprawnie. Nie odbierają telefonu do czasu aż wszystkich ludzi zarejestrują co stoją w kolejce. Chyba nikt nie chciał by aby ostatni numerek został oddany dla osoby której nie chce się iść tylko dzwoni a osoba która stoi tak od ponad godziny nie dostała się. Zawsze można wysłać kogoś innego do przychodni i panie bez problemu zarejestrują.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2018/02/24 16:23 #32204

  • burmiszcz
  • burmiszcz Avatar
  • Gość
  • Gość
Nic tak nie rozładowuje kolejek do przychodni jak wizyty domowe. Trzeba więc wzywać lekarza do domu, a w razie odmowy przyjazdu wezwać pogotowie, no i skarga do NFZ też pomaga w wielu wypadkach.
I żeby nie było, to sprawdziłem, to w praktyce, gdy po dwóch czy trzech dniach z kolei nie udało mi się zarejestrować do lekarza w "normalnym" trybie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przychodnia zdrowia! 2018/02/25 09:05 #32206

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35

burmiszcz napisał: Nic tak nie rozładowuje kolejek do przychodni jak wizyty domowe. Trzeba więc wzywać lekarza do domu, a w razie odmowy przyjazdu wezwać pogotowie, no i skarga do NFZ też pomaga w wielu wypadkach.
I żeby nie było, to sprawdziłem, to w praktyce, gdy po dwóch czy trzech dniach z kolei nie udało mi się zarejestrować do lekarza w "normalnym" trybie.


Z tym wzywaniem karetki to lekka przesada, bo możesz zabrać komuś kto umiera karetkę sprzed nosa.
Jak nie dostaniesz się do lekarza to idziesz do szpitala na nocną i świąteczną i tam cię przyjmą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2