Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Uprawnienia na wózek widłowy 2018/12/02 20:44 #34091

  • edmaro
  • edmaro Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam mam pytania?mam uprawnienia na wózek widłowy ale nie mam uprawnień UDT czy w Niemczech potrzebne są uprawnienia UDT. Drugie pytanie ile mniej więcej zarabia operator wózka z wieloletnim doświadczeniem ale słabo znający język będę wdzięczny za każdą podpowiedz.Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uprawnienia na wózek widłowy 2019/01/11 20:21 #34215

  • redone
  • redone Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Niedawno to cos pozmieniali z tymi uprawnieniami. Ludzie musieli robic od nowa, tak?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uprawnienia na wózek widłowy 2019/02/06 21:50 #34309

  • slaweq
  • slaweq Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Konkretnie to nie wiem jak to teraz wyglada .. jakies zmiany mialy zajsc. Ja natomiast zastanawiam sie co raz mocniej nad zmiana swojej aktualnej pracy .. z prostego powodu - ciezko z niej wyzyc. Przegladam oferty pracy to tylko szukaja ludzi na bardziej wyspecjalizowane stanowiska. Przejrzalem kilka mozliwosci pod wzgledem moich zainteresowan i bardzo zaciekawilo mnie jak to jest byc operatorem maszyn do zadan ciezkich jak ładowarka teleskopowa. Stawki sa naprawde konkretne .. a w przyszlosci mozna takze sprobowac swoich sil zagranica. Pytanie jest tylko jedno .. jaki osrodek szkolen bedzie najlepszy .. z tego co widze najblizej sa organizowane w siedzibie JLG - jlg.com.pl/szkolenia-na-ladowarki-teleskopowe/ Moze ktos z Was byl tam i bedzie w stanie cos wiecej powiedziec/doradzic? Bede wdzieczny!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez slaweq.
  • Strona:
  • 1