Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pomysl na biznes 2018/02/18 10:31 #32140

  • magdakrupiel
  • magdakrupiel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Moze jakies bardziej doswiadczone osoby powiedza cos wiecej na ten temat? Mam troche pieniedzy do zainwestowania i szkoda zeby lezaly na jakims smiesznym procencie w banku...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pomysl na biznes 2018/02/18 20:03 #32141

  • metallioa
  • metallioa Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
Odpowiedź jest prosta kryptowaluty. Możliwości inwestowania od ryzykownych opcji do bezpiecznych. Jeśli byłaby Pani zainteresowana proszę się odezwać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pomysl na biznes 2018/02/19 08:03 #32142

  • koby
  • koby Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Prowadzac biznes w dzisiejszych czasach trzeba byc naprawde dobrze przytogotowanym pod katem strategii pozyskiwania klientow. Sam mocno zastanawiam sie nad rozpoczeciem swojej wlasnej dzialalnosci tylko mam kilka spraw do rozwazenia. Jesli chodzi o promocje to chce zainwestowac w jakas reklame stacjonarna w postaci ulotek badz tez reklam rozwieszonych na miescie, w zaleznosci od tego czy uda mi sie to zalatwic za rozsadna cene. W kwestii internetu zdaje sobie sprawe z posiadania dobrze zoptymalizowanej strony ale co jeszcze? Szukalem jakichs pomyslow i natknalem sie na serwis Aleo gdzie mozna wystartowac ze swoja potencjalna oferta. Wszystko maja doskonale krok-po-kroku opisane na swoim blogu blog.aleo.com/jak-przygotowac-dobra-oferte-z-aleo/ Moze jest ktos korzystajacy wlasnie z czegos podobnego. Bardzo mnie interesuja opinie na temat skutecznosci oraz jakies spostrzezenia. Bede wdzieczny za pomoc, pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez koby.

Odp: Pomysl na biznes 2018/02/19 10:24 #32144

  • metallioa
  • metallioa Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
Nie wiem czy biznes który powstał w 2009 roku można nazwać nowością lecz na pewno nie jest to handel fajkami przy granicy. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pomysl na biznes 2018/02/19 15:55 #32152

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35

magdakrupiel napisał: Moze jakies bardziej doswiadczone osoby powiedza cos wiecej na ten temat? Mam troche pieniedzy do zainwestowania i szkoda zeby lezaly na jakims smiesznym procencie w banku...


Najlepiej wybadać rynek i zobaczyć co u nas brakuje dla mieszkańców.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pomysl na biznes 2018/05/11 08:10 #32795

  • zofianka
  • zofianka Avatar
  • Gość
  • Gość
Zawsze możesz poszukać biznesu, który na początek wymaga niewielkiego nakładu - np. wyłącznie komputera z dostępem do sieci ;) Teraz coraz więcej usług jest realizowanych online :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pomysl na biznes 2022/11/21 21:45 #36976

  • Olka33
  • Olka33 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak dla mnie to na rynku pracy i handlu następuje teraz totalna transformacja. Raz ze kryzys, dwa sytuacja na Ukrainie, trzy emigracja do Polski, cztery koszty energii... Nie chcę być złą wróżką, ale to co przeżywamy teraz to pikuś w porównaniu do tego co czeka nas w 2023.... Firmy będą padać jak muchy. Jeżeli chodzi o handel to też będzie podobne. Owszem, są firmy, które dadzą radę, pomimo iż nie są tzw sieciówkami, choć i te uciekają też z Polski. Jest opcja handlu z firmami poza Polską, chociażby dzięki korzystaniu z polish-export.eu Ale ile faktycznie firm "przeżyje? Skoro padają firmy małe i lokalne ale z 50 letnią tradycją?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pomysl na biznes 2023/01/07 14:42 #37006

  • Karolina2001
  • Karolina2001 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć
Najlepiej robić rzeczy, które robią wrażenie i dają przyjemność. Ja na przykład zarabiam na życie grając tutaj w gry online. Podoba mi się, że można pozyskać innych graczy, którzy dadzą Ci bonus w postaci pieniędzy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1