Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Samodzielne szukanie pracy w Niemczech 2015/01/26 19:37 #21491

  • buker88
  • buker88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam.
A czy istnieje mozliowsc pracy w Niemczech na np Teilzeit lub Minijob i do tego prowadzenie wlasnej dzialalnosci( Gewerbe) ?
Z gory dzieki za odpowiedz
Mateusz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Samodzielne szukanie pracy w Niemczech 2015/01/27 09:06 #21497

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Samodzielne szukanie pracy w Niemczech 2015/01/27 12:38 #21511

  • Hans71
  • Hans71 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

buker88 napisał: Witam.
A czy istnieje mozliowsc pracy w Niemczech na np Teilzeit lub Minijob i do tego prowadzenie wlasnej dzialalnosci( Gewerbe) ?
Z gory dzieki za odpowiedz
Mateusz


jezeli nie masz klientow i zaczynas lepiej otworzyc nebengewerbe ..

daj maeila wysle tobie jak otworzyc gewerbe krok po kroku caly fakt trwa 10 minut


tak masz taka mozliwosc nie ma zadnych ograniczen w ilosci miejsc pracy tylko ze ...... w momencie jezeli dochod na gewerbie przekracza twoje zarobki musisz samo oplacac skladki na ubezpiecznie w aok to ok 160 euro mc musisz zglosic ten fakt pracodawcy ze wzgleu ze oplaca za ciebie skladki nie moze tobie zabronic wykonywania dodatkowej pracy .
jezeli masz gewerbe to po trzech miesiacach dzialnosci mozesz starac sie o zasilek ALG II pod warunkiem ze oplacales skladki i twoja gewreba daje dowody ze ja prowadziles czyli zlecenia ewentualnie rachunki ogloszenia w gazecie oplacane regularnie skaldki zdrowotne // kazdy tu ma prawo nie zarabiac .. ZGLASZASZ z dany fakt do JC I MUSZA PRZYZNAC TOBIE ZASILEK ALG II JAK NIE TO ADWOKAT I TAK ZAPLACA warunekiem do swiadczen spolecznych jest meldunek bez meldunku niec nie zalatwisz pamietaj ze w niemczech jezeli prowadzisz gerwrbe musisz obowiazkawo oplacas skladni na ubezpieczenia zdrowotne !!!!!!!! i jak masz mieskanie abonament rtv 17.80 placi kazdy ale jak nie pacil to placze i placi lub komornik i schufa
pozdrawiam Hans

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Hans71.

Odp: Samodzielne szukanie pracy w Niemczech 2015/01/28 07:58 #21522

  • takisobie45
  • takisobie45 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy ktoś ma chęć jechać do Niemiec do pracy,szukam grupy 4-5osobowej,niestety sam nie mam auta ale zawsze można się jakoś rozliczyć,ale nic nie wiem na temat tej pracy przy jakimś sortowaniu ciuchów czy coś w tym rodzaju,czy może ktoś wie jak w ogóle załatwić tą pracę,słyszałem że ludzie jeżdżą i wcale nie narzekają że można zarobić w miarę przyzwoite pieniądze Jeśli ktoś cokolwiek wie na ten temat i np. potrzebuje jeszcze kogoś do kompletu żeby ewentualnie jeździć do tej pracy to macie moje namiary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.732-974-523 Jacek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2