Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 08:23 #21381

  • mad
  • mad Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 6
nikt nie pomoże ci jak sam sie nie zmobilizujesz do szukania
z twojego maisteczka napewno wiele osob gdzies jezdzi do pracy
podpytaj , bo nikt ci na talerzu nie poda
podpatrz jak inni pisza bewerbungi albo popros jakiegos studenta niech ci napisze i sprawdzaj ogloszenia , wysylaj albo jedz osobiscie
to jedyna droga
hans napisal tu wszystko co mozna doradzic
ale trzeba tez samemu zadbac o to
jak bedziesz pisal ze zaplacisz to ci dadza oferty za kase jacys posrednicy ale pewnosci nie masz czy bedziesz tam pracowal
zrobisz kilka dni a potem ci podziekuja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 12:56 #21390

  • pingi1
  • pingi1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
hans 71 a jesteś w stanie tak zrobić że nagrał byś pewną robote i pojechał byś zemną a ja bym się wtedy z tobą rozliczył po podpisaniu umowy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 13:12 #21392

  • pingi1
  • pingi1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
mi nie chodzi oto żeby ktoś podawał na talerzu sam już pytałem ludzi z kostrzyna i wszyscy robią pod berlinem w zelando itp. sam też jeździłem po firmach i pośrednikach a jak sie niema wtyków to się nic nie załatwi. Dlatego też szukam pomocy tutaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 13:16 #21393

  • Hans71
  • Hans71 Avatar
  • Gość
  • Gość

pingi1 napisał: mi nie chodzi oto żeby ktoś podawał na talerzu sam już pytałem ludzi z kostrzyna i wszyscy robią pod berlinem w zelando itp. sam też jeździłem po firmach i pośrednikach a jak sie niema wtyków to się nic nie załatwi. Dlatego też szukam pomocy tutaj[/quoten

pierwszy raz spotykam sie ze slowem wtyki najwyzej z polecenia dostales tu adresy dalej poszukaj dalem wzor podania o praca ....masz na karzdej ofercie e mail siedz i wysylaj tak tu kazdu w niemczech robi kto nie szuka ten nie znajduje zepnij posladki i dzialaj manna z nieba nie leci to naprawde jest proste i zaoszczedzisz ..

powodzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 15:29 #21396

  • mad
  • mad Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 6
nie dostaniesz paracy po znajomosci a widze ze zawistni ynajomi nie chca pomoc jak to polacy'z kostryzna niedalko do ff , wiec wsiadz w auto czy autobus przejdz przez most i idz do arbeitsagenture zaraz za poczta otworzyli nowe wielkie biuro
tam na tablicy ogfloszen masz informacje po polsku ze organiyowane sa spotkania dla polakow szukajacych pracy z taka pania polka ktora y ramienia arbeitsamt wyjasnia wsyzstko i pomaga
a na kumpli nei licz bo polak jak nie zaszkodzil to juz ci pomogl
i nie wierz w jaieks bajki o znajomosciach i biurach stracisz kase i g... z tego bedzie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 16:05 #21397

  • Hans71
  • Hans71 Avatar
  • Gość
  • Gość

pingi1 napisał: mi nie chodzi oto żeby ktoś podawał na talerzu sam już pytałem ludzi z kostrzyna i wszyscy robią pod berlinem w zelando itp. sam też jeździłem po firmach i pośrednikach a jak sie niema wtyków to się nic nie załatwi. Dlatego też szukam pomocy tutaj


wiem i znam ten bol niestety nie jestem w stanie bo mieszkam w NIEMCZECH jakies 400km od ciebie .. nie zalatwiam pracy i nigdy za nic nie biore kasy robie to NON PROFI czyli za dziekuje dziele sie tym co wiem od innch . sam wiem jak ciezka sie od kogos dowiedziec jak juz z=to za byle g,,,no wolaja chieny kase .. chlopie wiez mi ze z podnego linka zpraca napewno znajdziesz .. co potrzebujesz i to jest najwazniejsze to podanie o prace bewerung dalem w innym poscie wzor i lebenslauf zyciorys z pezebiegiem pracy ., zaznaczam nie piszmy glupot bo to sie mnsci piszmy stan faktyczny .. wysylac wysylac na emaile ktos sie trafi jak zacznie to juz pojdzie ,, poczytaj moje inne posty duzo przydatnej wiedzzy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Hans71.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 18:36 #21402

  • mad
  • mad Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 6
tak jak piszesz hans , trzeba samemu do skutku szukac i probowac
tak jak pisalam , jak nie cyujesz sie na silach podjedz do arbeitsagentur w frankfurcie tam na wejsciu stoi duza tablica z informacja i danymi do kontaktu do kobeity ktora tam ma biuro i jest pracownikiem arbeitsamt , ona doradza i podpowiada wskayuje wolne meijsca pracy
napewno pomoze ci napisac bewerbung i lebenslauf albo doradzi
to jedyne wyjscie
Za tę wiadomość podziękował(a): Hans71

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/22 11:37 #21407

  • pingi1
  • pingi1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
hans a jak byś miał chwile czasu to mógbyś luknąć n te stronki co mi proponowałeś i wyszukać jakie oferty i mi je wysłać bo umnie kiepsko z niemieckim i tak lipnie się szuka. Byłbym bardzo wdzięczny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/22 14:03 #21411

  • Twoja trauma
  • Twoja trauma Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 2
A za ciebie do roboty też ma pójść?
Facet weź się ogarnij dostałeś na tacy wszyściutko i jeszcze takie pytania... :ohmy:
Jak takiś zaradny to nie dziwota, że roboty nie masz.
Boże widzisz i nie grzmisz....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/22 14:31 #21413

  • mad
  • mad Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 6
albo to jakis spam albo ten czlowiek nie potrafi czytac ze zrozumieniem
ale jeszcze raz napisze po kolei
w frankfurcie otwarto nowa siedzibe arbeitsamt / zaraz za poczta , wzstarczy isc prosto w kierunku universitat viadrina i wisza na ulicy wskazowki / strzalki jak dojsc do arbeitsamt
przed drzwiami wejsciowymi stoi jak byk tablica
beratung /pomoc w jezyku polskim i nazwisko pani ktora siedzi w okreslone dni i przyjmuje polakow poszukujacych pracy w de
idziesz mowisz w jakim zakresie potrzebujesz jej pomocy
ona wydrukuje ci potencjalne meijsca pracy z adresem i wszystkimi danymi a dodatkowo pokieruje i wytlumaczy
jak poprosisz napewno poradzi jak co napisac i w jakeij formie
troche trzeba samodzielnie poglowkowac
a nei liczyc na innych

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3