Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

UWAGA! - fałszywe oferty pracy 2014/10/22 15:20 #20423

  • mała88
  • mała88 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie wiem czy tylko ja zauważułam jakąś nieprawidłowość ? Otóż już drugi raz wysłałąm CV na podany adres e-mail automatycznie dostałam wiadomość z formularzem do wypełnienia , trzeba podać swój nr telefonu i w regulaminie przeczytałam , że za takiego smsa musisz zapłacić w sumie nie takie małe pieniądze,bo do 30 zł ...no chyba,że się mylę , może ktoś wie o co chodzi? formularz w celu weryfikacji wypełnia się ze strony downloaded , ale jakoś mi to nie pasuje więc nie wysyłam .nie kumam , to jakieś lipne oferty pracy czy cooo :blink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lipne oferty pracy?? 2014/10/22 15:46 #20427

  • mała88
  • mała88 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
biala24.pl/?id=Informacje&x=18570 jak ktoś chętny można w ten link kliknąć. szukałam , znalazłam czyli miałam rację , na stronie słubice24 w temacie dam pracę pokazują się ogloszenia do pracy , której nie ma , czyli zwykłe naciąganie ! nie dajcie się. jest to ogłoszenie do sklepu z upominkami i zabawkami i też trafiłam na ogłoszenie do sklepu z odzieżą męską czy wiecej takich nie wiem .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lipne oferty pracy?? 2014/10/22 20:16 #20430

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
mała88: prześlij nam link do przykładowego ogłoszenia, ktore wg Ciebie jest fałszywe, sprawdzimy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lipne oferty pracy?? 2014/10/22 21:22 #20432

  • mała88
  • mała88 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
www.slubice24.pl/ogloszenia/item/26_prac...-sklepu-z-upominkami www.slubice24.pl/ogloszenia/item/26_prac...trudnie-ekspedientke

Te dwa, na nie wysłałam swoje zgłoszenie po czym za dwie sekundy na e-mail przyszedł formularz do wypełnienia w celu weryfikacji kandydatury,ale trochę poczytałam regulamin owej strony i bardzo wygląda to dziwnie , również znalazłam strone , na której jest opisany system działania oszustów poprzez ogłoszenia o pracę link podałam wyżej w innej odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lipne oferty pracy?? 2014/10/22 21:34 #20433

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Zgłoszenia zostały usunięte, a konta użytkowników zablokowane. Jeśli będziecie widzieli więcej tego typu ogłoszeń, dawajcie nam znać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lipne oferty pracy?? 2014/10/27 13:06 #20526

  • lubuskie 24
  • lubuskie 24 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nigdy nie wysyłaj CV i swoich danych przez internet do firm których nie znasz i gdzie nie ma adresu firmy i osoby kontaktowej. Używaj telefonu na kartę pre paid nie swojego numeru prywatnego.
Lepiej pojedź do biura, wydrukuj swoje cv złóż bezpośrednio w firmie, poproś o pieczątkę, że zostawiłeś na swojej kopii.
Na tym portalu ( nie jest to wina redakcji oczywiście ) i innych również jest mnóstwo oszustów, którzy żerują na trudnej sytuacji na rynku pracy, na naiwności ludzi młodych i nie mają skrupułów w okradaniu ludzi w trudnej sytuacji życiowej.
Im bardziej atrakcyjne ogłoszenie tym większy, cwańszy, oszust.
Ostrożność, ostrożność i jeszcze raz ostrożność.

Smutne, ale prawdziwe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lipne oferty pracy?? 2014/10/29 13:23 #20545

  • mała88
  • mała88 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak to prawda.Ja jestem ostrożna , szukając pracy , chwytam się czego mogę.Pisząc ten post chciałam ostrzec innych , być może znalazł by się ktoś kto by się pokusił i wysłał taki formularz płacąc za nic. Mi coś od początku nie pasowało więc poczytałam regulamin ;-) . Nie będę naiwna na pewno.Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostrzezene przed oszustami proponujacymi prace 2015/01/23 01:06 #21425

  • lorinden
  • lorinden Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich,ostrzegam Was przed ogloszeniem ZATRUDNIE DO PRACY Z UPOMINKAMI poniewaz potencjalny pracodawxa kaze pobierac plik,przychodza smsy na podany nr tel ( Wasz) za kazdego smsa placicie 4 zl,nie aplikujcie na ta oferte

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1