Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Praca w Mc.Donald-s 2014/10/15 06:52 #20347

  • mad
  • mad Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 6
witam,
czy juz wiadomo ile tam będą płacić za godzinę i jakie będą umowy o pracę ?
Czy można liczyć na normalną umowę , czy tzw. śmieciowe - nie dające nic na póżniejsze lata ?
Czy jest ustalona jakaś liczba godzin jakie napewno się przepracuje a reszta jako nadgodziny na które wyraża się dobrowolną zgodę ?
Ktoś z was był na tych rozmowach ?
Czy to tylko dla studentów jako praca dodatkowa ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca w Mc.Donald-s 2014/10/15 08:20 #20349

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Informację o poniższej treści otrzymaliśmy od organizatorów spotkania - Młodzieżowego Centrum Kariery w Słubicach. Więcej info najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich. Dane kontaktowe są na dole tekstu.


13 października 2014 roku w Młodzieżowym Centrum Kariery w Słubicach, przy ul. Mickiewicza 6 odbyła się giełda pracy zorganizowana we współpracy z przedstawicielami firmy MCDonald’s- PG-H BAROM z Gorzowa Wlkp.

Oferty Pracodawcy dotyczyły rekrutacji na stanowiska obsługi klienta, obsługi kuchni oraz kompleksowej obsługi sali restauracyjnej.

Podczas spotkania przedstawiciele omówili profil swojej działalności. Przedstawili także warunki zatrudnienia oraz zakres obowiązków na oferowanych stanowiskach. Licznie zgromadzeni kandydaci mieli możliwość indywidualnych rozmów a następnie sporządzili potrzebne dokumenty aplikacyjne oraz formularze.

Po indywidualnych rozmowach, Pracodawca poinformowali wszystkich zainteresowanych, że będzie kontaktował się w sprawie skierowań na badania lekarskie i zatrudniania kandydatów.
Giełda pracy to jedna z wielu inicjatyw słubickiego Młodzieżowego Centrum Kariery, który ma na celu aktywizację osób poszukujących zatrudnienia.

Wszystkich poszukujących zatrudnienia zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług Młodzieżowego Centrum Kariery w Słubicach. Wszelkich informacji udziela pośrednik pracy Renata Zając. Kontakt telefoniczny : 95 718 60 73, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub osobiście w MCK w Słubicach, ul. Mickiewicza 6/13.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca w Mc.Donald-s 2014/10/15 10:21 #20353

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
Przeglądając temat - zgłodniałem. Tak nieco oftopikowo pytając, ktoś może wie kiedy otwarcie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca w Mc.Donald-s 2014/10/15 10:25 #20355

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Z tego co wiemy, to koniec listopada, ale to jeszcze niepotwierdzone info.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca w Mc.Donald-s 2014/10/31 13:07 #20591

  • pk1989
  • pk1989 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Z tego co wiem co wiem a wiem to z pewnego źródła to umowa jest o pracę , godziny można negocjować do własnych potrzeb - jak i można zaproponować stałą dyspozycyjność . Restauracja zapewnia wszystkie świadczenia . Praca na różne zmiany jak najbardziej dostosowana do waszych potrzeb . Praca dla studentów jak najbardziej - nawet w weekendy . Jeżeli kto kol wiek był by zainteresowany pracą w tej restauracji to wystarczy przyjść i złożyć aplikację - na pewno się skontaktują jestem tego pewien . Wiec do dzieła

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca w Mc.Donald-s 2014/11/07 14:51 #20679

  • Gregrowing
  • Gregrowing Avatar
  • Gość
  • Gość
praca dla studentów głównie więc i są elastyczne godziny pracy.
Ciekawy mnie po ile godzin ludzie pracują na 1 zmianie. Czy standardowo 8 h czy po 12

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca w Mc.Donald-s 2014/11/07 19:51 #20685

  • mad
  • mad Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 6

Gregrowing napisał: praca dla studentów głównie więc i są elastyczne godziny pracy.
Ciekawy mnie po ile godzin ludzie pracują na 1 zmianie. Czy standardowo 8 h czy po 12


czy wiecie coś ile płacą za godzinę ?
i jak po pierwszym dniu ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca w Mc.Donald-s 2014/11/07 21:38 #20686

  • ciekawski georg
  • ciekawski georg Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 68
  • Otrzymane podziękowania: 5
Tak 1250 netto najnisza krajowa :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca w Mc.Donald-s 2015/01/19 11:11 #21324

  • slubfurt79
  • slubfurt79 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 63
  • Otrzymane podziękowania: 2
I kto mi powie ze jest sprawiedliwosc na tym swiecie? Po drugiej stronie Odry bedac na tzw.socjalu dostaje sie "na zycie" 399 Euro liczac po dzisiejszym kursie ok.1600/1700 PLN. Do tego nie placi sie czynszu za mieszkanie jedynie oplaty za energie elekt. Jezeli ma sie dzieci to dodatkowo po 184 Euro miesiecznie na pierwsze dwoje dzieci a wiec 2x184 Euro na trzecie dziecko dostaje sie 220 Euro... Z TEGO CO WIEM CORAZ WIECEJ "NASZYCH" ZYJE JUZ TAK ZA ODRA W FF I MYSLE ZE DO POLSKI DO SLUBIC NIE MAJA JUZ CHYBA NIGDY ZAMIARU WRUCIC... :silly:
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez slubfurt79.

Odp: Praca w Mc.Donald-s 2015/01/22 08:45 #21405

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Ostatnio zapytałam gościa w MC w Słubicach dlaczego ludzie którzy robią kanapki pracują bez rękawiczek to odpowiedział, że nie mają innych wymogów. Chłopak ,który tam pracuje sprzątał kibel a po jakichś 20 minutach wszedł w miejsce gdzie się robi kanapki i pomagał kolegom. Gdy chciałam zakupić loda okazało się że kosztuje 1,5 zł więcej niż widnieje w opisie na tablicy. Na jedzenie czeka się długo. Totalny brak organizacji i syf. A wszystkie te atrakcje zaobserwowaliśmy ze znajomymi w ciągu jednej godziny siedzenia w tej norce. Pytanie teraz ile może się wydarzyć na jednej zmianie. Pomijając to jakie osoby tam są zatrudniane. Słubiczanie wiedzą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1