Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Opinia o PRZEKORACKIEJ to bzdury ! 2014/06/17 10:42 #19320

  • jakub2819
  • jakub2819 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak oferta jest aktualna zadzwoń pod ten numer tel . 668052594. Ta babka też mi załatwiła tam prace.
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Opinia o PRZEKORACKIEJ to bzdury ! 2014/06/27 21:33 #19373

  • stara kura
  • stara kura Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam serdecznie wszystkich zgromadzonych,oraz panią przekoracką pracuje już dłuższy czas w tej firmie i jak wielu rozpocząłem tam swoją przygodę z Arwą chciałbym powiedzieć wszystkim żeby podziękowali pani przekorackiej za jej czas i poświecenie które może wsadzić sobie w buty, gdy ostatnio dowiedziałem się że "ZAŁATWIA" prace za nie 70 a 100 euro to mało nie spadłem z krzesła, wątpię w to żeby pani sposób zarabiania był legalny, ale na pewno nie jest to rodzaj pomocy lecz zwykłe dziadostwo, bo za wykonanie telefonu każdy normalny czy też nawet firma która świadczy taki zakres usług nie weźmie więcej jak 10 euro, ja również pomogłem paru osobom w podjęciu tam pracy i nie wziąłem za to złotówki i myślę że to tyle w kwestii moralności.
Teraz słów kilka o pracy i o pośredniku zwanym Arwa podaje link bezpośrednio do aplikacji w storkow " www.arwa.de/job_detail.php?id=3933 " można złożyć podanie on-line i za pomocą poczty umówić się na wizytę na chwile obecną nie ma w tej firmie osoby która mówi po polsku ale nawet dukając można się z nimi porozumieć nie są zbyt wymagający tak samo jak rozgarnięci :) płacić płacą "bo muszą" ale również może się zdarzyć sytuacja że zrobią coś komuś bez smarowania :) i na to nie ma reguły o samej pracy można powiedzieć tyle że owszem jest ciężka szczególnie że jest to zakład pracy chronionej i w większej mierze spotykamy osobników o raczej zaniżonym poziomie inteligencji zarówno po naszej jak i po drugiej strony odry ostatni miesiące pokazały,że raczej mało kto wytrzymuje tam prace bo większość ludzi rezygnowała już pierwszego dnia.Ośmielam się stwierdzić, że w sposób dość klarowny wyjaśniłem temat związany z pracą w storkow lecz w razie jakichkolwiek pytań postaram się wydłużyć swoją wypowiedz.
Pozdrawiam gorąco prosto z klimatyzowanej(pomijając kantyne) firmy friki storkow :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Opinia o PRZEKORACKIEJ to bzdury ! 2014/12/02 12:43 #20953

  • basiak
  • basiak Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Prosze o informacje na temat tej pracy ,jaka miejscowosc ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Opinia o PRZEKORACKIEJ to bzdury !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2015/01/08 12:00 #21260

  • lifa
  • lifa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam mam do pana prosbe nie znam na tyle niemieckiego zeby dogadac sie przez tel.potrzebuje zeby ktos zadzwonił do ARWY pracowalam tal 7 miesiecy temu i nie odebralam pieniedzy czy jest mozliwosc odbioru pieniedzy ?? 570370520 iza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

WOLNE MIEJSCA PRACY DO 100 KM OD FRANKFURTU ZA FRYKO 2015/01/20 10:40 #21348

  • Hans71
  • Hans71 Avatar
  • Gość
  • Gość
PIERWSZY KROK TO ZAMELDOWAC SIE WE FRANKFURCIE NA ODRA W ARBEITAMTIE TO NIE BOLI I TRWA KROTKO JEST TAM OSOBA MOWIACAA W JEZYKU POLSKI NAPEWNO ZROZUMIE


PO CO WAM POSREDNICY TU MACIE ADRESY ZA DARMO PRACY W NIEMCZECH DO 100 KM OD FRANKFURTU I TO GRATIS ...........................

jobboerse.arbeitsagentur.de/vamJB/stelle...27794_p=1#a358706291


NIE ZAPOMNIJCIE ZE OD 2015 OBOWIAZUJE MINIMALNA STAWKA ZA GODZINE 8.50 € BRUTTO

TU MOZNA SOBIE OBLICZYC ILE SIE ZARABIA www.brutto-netto-rechner.info/

POZDRAWIAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Hans71.

Odp: WOLNE MIEJSCA PRACY DO 100 KM OD FRANKFURTU ZA FRYKO 2015/01/20 11:05 #21351

  • STEFIX
  • STEFIX Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 3
wreszcie ktos ogarniety co pomaga ludziom a nie same mądrale, dzieki za wskazówki!
Za tę wiadomość podziękował(a): Hans71

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: WOLNE MIEJSCA PRACY DO 100 KM OD FRANKFURTU ZA FRYKO 2015/01/20 11:08 #21352

  • Hans71
  • Hans71 Avatar
  • Gość
  • Gość

STEFIX napisał: wreszcie ktos ogarniety co pomaga ludziom a nie same mądrale, dzieki za wskazówki!


POTRZEBUJESZ PORAD TO WEJDZ NA TEN PORTAL OTRZYMASZ ZA DARMO

www.facebook.com/groups/1418695108401486/?fref=ts

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2