Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Uwaga niekompetentny pośrednik!!! 2013/12/28 08:39 #18239

  • ewoocia25
  • ewoocia25 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
każdy poczuje się oszukany jak pośrednik zabiera mu część wypłaty :P 1 zasada to znajomość języka jeżeli chce się pracować a w obcym kraju i nie dać się oskubać a jak polacy ani be ani me to nie dziw się że ktoś to wykorzystuje...a to miałaś osobistą styczność z tą firmą że tak żarliwie się wypowiadasz ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga niekompetentny pośrednik!!! 2013/12/28 14:19 #18240

  • katarzyna11
  • katarzyna11 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 4
mialem na butach w zalando.....i bardzo szybko z tamtad ta firme wyrzucili bo polacy zaczeli chodzic do szefa zalando i skladac skargi na wyplaty......na kurach tez was oszukuja na wypkatach ja rozumiem zarabiac jako posrednik a okradac to sa dwie formy.....z arwy zawsze byly zwalniane osoby ktore upominaly sie o swoje takie osoby sa bardzo nie wygodne
dupa maryny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga niekompetentny pośrednik!!! 2013/12/29 17:36 #18244

  • ewoocia25
  • ewoocia25 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
ale zwolnili jedną osobę, która sama się tego domagała a pracuje tam ok 50 osób, więc nie wiem skąd masz te informacje że są tam zwalniane osoby lub że komuś nie wypłacili wypłaty a wywalali pijaczków czyli tak jak wszędzie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga niekompetentny pośrednik!!! 2013/12/30 09:55 #18252

  • katarzyna11
  • katarzyna11 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 4
albo lubisz obgadywac innych...albo lubisz ploty ze takie rzeczy piszesz tu na formu skad masz info ze sama sie domagala? pracuje tam moja sasiadka i ona troche w inny sposob wypowiada sie na ten temat zreszta malo mnie to obchodzi prawda jest taka ze u niemca zawsze bedziemy tymi gorszymi.....a tym drogi ewkcia pomysl ze twoje posty czyta szersze grono slubiczan i ni eplec glupot ze wiesz kogo i za co zwolnili...
wiadomo polak to taki chu....ze potrafi zjeba..... wszytko tak bylo tez na butach bylo wszytko ok poki nie zaczeli przyjezdzac polaczki i te grazie nie grazie co piekly ciasta kupowaly cukierki i kielbase wlasnej roboty rozdawaly....zal
kazdy jest dorosly i odp[owiada za siebie :sick:
dupa maryny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga niekompetentny pośrednik!!! 2013/12/30 11:44 #18254

  • katarzyna11
  • katarzyna11 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 4
zawsze jest tak ze jak kogos zwolnia to kazdy gada co komu slina na jezyk przyniesie....nie badzmy jak pies ogrodnika.......
wracajac do tematu to zaden niemiecki posrednik nie jest dobry
praca posrednika polega na zarabianiu na naszej pracy i kazdy kto pracuje w takiej czy owakiej firmie jest gotowy na to i godzi sie na takie warunki
jezeli komus nie podoba sie arwa sraraw to dlaczego nie ruszy dupy inie poszuka sobie czegos innego
jest pelno pracy nawet we frankfurcie
niedaleko szpitala w marken...jest firma z elektornika wysylka przez internet tam tez jest praca
sa magazyny i tam tez jest praca
ale najlepiej jak to polak usisac na dupie i narzekac zalic sie na forum jak to w arwi jest zle opierdolic dupe kolezankom i kolegom i rano wstac i jechac do pracy i usmiechac sie i wchodzic w dupe
dupa maryny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga niekompetentny pośrednik!!! 2014/01/06 12:02 #18293

  • ewoocia25
  • ewoocia25 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziwne że tak się oburzasz Katarzyna 11 jak piszesz że ktoś znajomy tam pracował, czy może sama tam pracowałaś że taką pianę toczysz ???ja nie jestem ze słubic więc nic mnie nie interesuje jakie grono słubiczan to czytam, wypowiadam swoje zdanie bo pracuje w tej firmie a Ty jak tam nie robisz to się najpierw tam zatrudnij a potem gadaj bo nie jesteś wiarygodną osobą jak żyjesz tylko tym co ktoś Tobie przekazał...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga niekompetentny pośrednik!!! 2014/01/06 12:35 #18295

  • katarzyna11
  • katarzyna11 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 4
piane to chyba ty toczysz.....wiem kim jestes...slubice to nie las vegas....
:P
dupa maryny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga niekompetentny pośrednik!!! 2014/01/06 20:06 #18297

  • munio-24
  • munio-24 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
Przypatruje się tej dyskusji bo sam pracuję na kurczakach już od dłuższego czasu i po części jest to prawda że arwa nie jest do końca uczciwym pośrednikiem do się tam robić tylko trzeba mieć odpowiednie podejście a nie każdy je ma i więcej ludzi przyjmują niż zwalniają. Z naszej zmiany tylko 1 osobie nie przedłużono umowy i chyba ta osoba wie o kogo chodzi :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga niekompetentny pośrednik!!! 2014/01/06 20:12 #18298

  • ewoocia25
  • ewoocia25 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
no to Kasia się zabawia w detektywa niech szuka w swoim las vegas

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga niekompetentny pośrednik!!! 2014/01/07 11:39 #18301

  • katarzyna11
  • katarzyna11 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 4
nie wiem o kogo chodzi i nawet nie wiem czy chce wiedziec.....przykre jest tylko to jak ewcia wypisuje sie na temat tej osoby.....juz to na butach przerabialem....teraz widac jakim kolega jest ewcia skoro w pracy potrafil kolegowac sie z ta osoba a teraz takie rzeczy wypisuje na forum...widocznie brak ci odwagi zeby isc do tej osoby i powiedziec jej to prosto w oczy a nie rzykac swoje wypociny na forum....twoje zachowanie pokazuje styl i sposob bycia polakow ktorzy pracuje w de(nie wszytskich oczywiscie....) wiem tylko tyle co mi powiedziala kolezanka ze dziewczynie nie dali umowy bo za duzo upominala sie o swoje
dupa maryny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.