Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/04/29 20:29 #2217

  • schab
  • schab Avatar
  • Gość
  • Gość
... prosimy o aktualizacje tabeli B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/03 09:14 #2233

  • 13oles
  • 13oles Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 110
  • Otrzymane podziękowania: 0
We wtorek zakończona zostanie 2 kolejka i wrzucę aktualną tabelę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/06 08:33 #2245

  • 13oles
  • 13oles Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 110
  • Otrzymane podziękowania: 0
Warszawianka - Blue Team 12 : 4
Wulmar - FC Szamotuły 9 : 4

Tabela po 2 kolejkach

Plik załącznika:

Nazwa pliku: tabela_po_...ejce.pdf
Wielkość pliku:11 KB
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/09 20:44 #2290

  • 13oles
  • 13oles Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 110
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nieobliczalni - Schabowy bez dodatków 8 : 5
Prawie jak Barca - oldBOYS 2 : 8

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/10 21:15 #2301

  • pg
  • pg Avatar
  • Gość
  • Gość
nio lipa normalnie po pilki trzeba ganiac, Olo rzuc dla dzieciaków pare groszy a nie bedzie problemów, pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/11 10:53 #2306

  • 13oles
  • 13oles Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 110
  • Otrzymane podziękowania: 0
do pg: A może Ty się tym zajmiesz? Coś Ci rzucimy i nie będzie problemów. Co Ty na to? Tylko podaj na siebie namiary.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 13oles.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/11 12:21 #2307

  • kibic
  • kibic Avatar
  • Gość
  • Gość
gwiazdy sie znalazły słubickiej pilki nozej, jescze im pilki podawac, buagahahahaha, buraki tępe, nauczcie się grac najpier porządnie, bo poziom jakis jest na tych meczach jest tak kiepski, ze masakra - jedyni w czym jestescie dobrzy to w darciu mordy i przeklinaniu, mysle ze w tym zdobyibyscie mistrzostwo, prosba do Olesia - zrob cos z tym chamskim zachowaniem zawodnikow bo coraz wiecej osob sie zaczyna na to skarzyc - rowniez z sąsiedztwa boiska przy SP3 - wiem ze poszly juz jakies oficjalne skargi do dyrektorki szkoly, jak tak dalej pojdzie to wam zabronią za chamskie zachowanie - a na dodatek nawet tego ogladac i sluchac sie nie da - cały czas chamówa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/12 12:09 #2327

  • kiki
  • kiki Avatar
  • Gość
  • Gość
widze ze komus przeszkadza ze to my jestesmy normalni bo chcemy sie ruszac buraki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/13 08:13 #2333

  • R
  • R Avatar
  • Gość
  • Gość
kibic napisał:

gwiazdy sie znalazły słubickiej pilki nozej, jescze im pilki podawac, buagahahahaha, buraki tępe, nauczcie się grac najpier porządnie, bo poziom jakis jest na tych meczach jest tak kiepski, ze masakra - jedyni w czym jestescie dobrzy to w darciu mordy i przeklinaniu, mysle ze w tym zdobyibyscie mistrzostwo, prosba do Olesia - zrob cos z tym chamskim zachowaniem zawodnikow bo coraz wiecej osob sie zaczyna na to skarzyc - rowniez z sąsiedztwa boiska przy SP3 - wiem ze poszly juz jakies oficjalne skargi do dyrektorki szkoly, jak tak dalej pojdzie to wam zabronią za chamskie zachowanie - a na dodatek nawet tego ogladac i sluchac sie nie da - cały czas chamówa


Zgadzam się, wczorajszy mecz nr 2 był przykładem kulturalnej mowy polskiej:). Jednak ja bym zwrócił uwagę na kibiców, bo zauważyłem, że oni biorą największy udział wymianie zdań, nie zawsze uprzejmych:). A poza tym ok, można z okna ciekawe meczyki pooglądać:).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/13 08:33 #2334

  • kibic
  • kibic Avatar
  • Gość
  • Gość
kiki napisał:

widze ze komus przeszkadza ze to my jestesmy normalni bo chcemy sie ruszac buraki


czy normalne jest wołanie ciągle urwa urwa, darcie mordy na całe osiedle, oraz bluzganie na siebie jak sie nie strzeli goli lub spartoli akcję? ja rozumiem sportową złość, ale kultura tez obowiązuje - tym bardziej, że to miejsce to teren szkoły, boisko i wasza liga to nie pępek świata, a wokoło tez się gromadzą dzieciaki, chodzą na inne boisko, przychodzą się bawić na sąsiadującym osiedlu.

ja tez się ruszam, uprawiam sport. gram z synkiem w piłkę, tenisa, ale jakos nie przypominam sobie, aby wrzeszczał urwa, ja erdole jak nie trafię do bramki, albo młody mnie pokona na siatce.

teraz postanowilem ze nie odpuszcze, regulamin tego miejsca jasno mowi, ze osoby zachowujace sie wulgarnie beda wypraszane itd. jak tylko z okna znowu uslysze ciągle bluzgi, bede dzwonil po straz miejską i będziecie mieli co chwila kontrole, nie odpuszcze.

nie życze sobie zeby moje dziecko nawet nie wychodząc z wlasnego podwórka bylo co chwile zmuszona do sluchania takich zachowan

albo zrob Pan coś z tym Panie Olechno,albo szykujcie się na regularne wizyty strazy miejskiej i nagrywanie przeze mnie tych waszych "okrzyków niezadowolenia"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/13 09:09 #2335

  • 13oles
  • 13oles Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 110
  • Otrzymane podziękowania: 0
kibic napisał:

nie życze sobie zeby moje dziecko nawet nie wychodząc z wlasnego podwórka bylo co chwile zmuszona do sluchania takich zachowan


Chciałbym, aby było tak, jak piszesz. Zrobimy wszystko, by zachowanie uczestników uległo poprawie. Na kibiców wpływu już nie mamy. Zaczekajmy do następnych spotkań.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/13 09:11 #2336

  • 13oles
  • 13oles Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 110
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dream Team - Blue Team 13 : 4
Warszawianka - Wulmar 2 : 2

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/13 11:49 #2341

  • misiu
  • misiu Avatar
  • Gość
  • Gość
to sie przeprowadz matole!!! i wtedy nic nie bedziesz slyszec

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/13 13:05 #2342

  • kibic
  • kibic Avatar
  • Gość
  • Gość
misiu napisał:

to sie przeprowadz matole!!! i wtedy nic nie bedziesz slyszec


I właśnie tu wychodzi Wasz poziom moi "drodzy" piłkarze - nic dodać, nic ująć. Szkoda komentować, bo taki ciemniak i tak nie zrozumie. Mam jednak nadzieję, że Pan Darek Olechno uspokoi swoich piłkarzy i wbije im w te zakute łby, że na tym placu są tylko gośćmi, a nie Panami.

PS. Szykuj dowód osobisty "misiu" do wylegitymowania, bo za Twoim pierwszym przekleństwem i wrzaskiem na całe osiedle będziesz miał za chwilę na karku odpowiednie służby porządkowe, które sprawdzą coś za jeden.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka Liga Siódemek - 1 edycja 2009/05/13 13:50 #2344

  • misiu
  • misiu Avatar
  • Gość
  • Gość
panie Darku a moze tak cycusia temu małolatowi!! chłopie miej jaja grasz w którejs druzynie i jada po tobie wiec wyluzuj tyroche i nie wylewaj tu swoich prywatnych żali

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.