Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Krav maga 2009/01/12 09:13 #1252

  • mała_mi
  • mała_mi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
KRAV MAGA może ktoś wie czy w słubicach odbywają się ich kursy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/01/12 13:54 #1253

  • 10 i 5
  • 10 i 5 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Z tego co wiem to niestety nie ma. Mnie właśnie Krav Maga interesuje, w tym roku ide na studia do Poznania i tam się na nią zapisze;] W Słubicach jest chyba tylko karate, boks, aikido i capoeira;/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/01/12 16:07 #1254

  • judo
  • judo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie, w Słubicach nie ma żadnych zajęć z Krav Magi. (nie wiem czy poprawnie odmieniłem) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/01/12 21:51 #1256

  • mała_mi
  • mała_mi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
o to wielka szkoda:( , mam nadzieje że ktoś wpadnie na pomysł zorganizowania takiego kursu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/01/18 13:12 #1267

  • mart
  • mart Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jestem za! Zwłaszcza, że żeby uczestniczyć w zajęciach krav magi trzeba przedstawić zaświadczenie o niekaralności. Odpadłoby paru "chętnych"... ;) :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/01/18 19:37 #1268

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
I czmu ma niby sluzyc to zaswiadczenie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/01/22 22:52 #1300

  • mart
  • mart Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Hmm... Z IQ powyżej 100 powinieneś się pokapować. Jeśli nie kapujesz, KRAV MAGA właśnie nie jest dla Ciebie... ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/01/22 23:51 #1302

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
To teraz dziecinko poczytaj jak dlugo takie zaswiadczenie jest wazne, dodatkowo poszukaj sobie co to jest zatarcie wyroku i jak odrobisz lekcje to wroc i odpowiedz na zadane wczesniej pytanie.
Nie wiem jak Krav Maga, ale 'Internet' nie jest ewidentnie dla Ciebie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/01/24 20:12 #1308

  • gość
  • gość Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
juz sie nie moge doczekac takiego kursu!!! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/01/24 20:28 #1313

  • mart
  • mart Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Szanowny gościu (Gościu). Błysnąłeś, jak nie przymierzając szkiełko w naszyjniku JABLONEX. Idąc tokiem Twojego rozumowania, najlepiej byłoby zlikwidować w ogóle instytucję zaświadczenia o niekaralności, bo przecież jego ważność się kiedyś kończy, a kara kiedyś zaciera. Poza tym odniosłem wrażenie, że Twoim wrogiem jest klawiatura i polskie znaki. Proponuję zapisać się na szybki kurs komputerowy, choćby taki finansowany przez Powiatowy Urząd Pracy. Pozdrawiam i mam nadzieję na spotkaniu krav magi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/01/25 21:01 #1323

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mart napisał:

Szanowny gościu (Gościu). Błysnąłeś, jak nie przymierzając szkiełko w naszyjniku JABLONEX. Idąc tokiem Twojego rozumowania, najlepiej byłoby zlikwidować w ogóle instytucję zaświadczenia o niekaralności, bo przecież jego ważność się kiedyś kończy, a kara kiedyś zaciera. Poza tym odniosłem wrażenie, że Twoim wrogiem jest klawiatura i polskie znaki. Proponuję zapisać się na szybki kurs komputerowy, choćby taki finansowany przez Powiatowy Urząd Pracy. Pozdrawiam i mam nadzieję na spotkaniu krav magi!

Zadalem pytanie, a TY nie potrafisz napisac nic wiecej poza IQ, urzad pracy, polskie znaki.
Trzeba bylo od razu napisac, ze nie masz pojecia po co to zaswiadczenie, a tak to TY wychodzisz na kogos, kto ma IQ ponizej 100, przeszedl szybki kurs komputerowy w Urzedzie Pracy i mysli ze wszyscy w okolo tylko sie slinia zeby zaliczyc kurs magii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/01/26 08:12 #1331

  • mart
  • mart Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Taa... Mam wrażenie, że Jarosław Kaczyński może na Ciebie liczyć w kolejnych wyborach, a ojciec Rydzyk na dotacje...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/02/17 21:30 #1515

  • Mati
  • Mati Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ludzie wytłumaczcie mi jak może być kurs Krav Magi? Przecież to jest sztuka walki którą trzeba ćwiczyć, żeby coś umieć. Jak już to mogła by powstać sekcja Krav Magi a nie jakiś kurs. Co da wam kurs? Myślicie, że pójdziecie kilka razy ktoś wam coś pokaże i już będziecie potrafili walczyć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/02/19 08:49 #1521

  • mart
  • mart Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Mati, sądzę, że każdy z wypowiadających się miał na myśli sekcję (zajęcia w systemie ciągłym), a nie jak to nieszczęśliwie zostało nazwane kursem w pierwszym poście. Oczywiście sporty walki, to nie prawo jazdy i nie wystarczy ukończyć kurs, żeby uzyskać zaświadczenie, a tym bardziej jakiekolwiek umiejętności. Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Krav maga 2009/02/24 23:04 #1557

  • pies z kulawą nogą
  • pies z kulawą nogą Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Łoooo... Matko Boska i całe szczęście, że nie ma w naszym mieście takiego kursu, przecież ten "gościu" i "marti" zatłukli by się poprzez P2P :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2