Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Radny Szurka czyli pomoc administracyjna starosty Jabłońskiego 2018/04/06 14:52 #32594

  • dziunia31
  • dziunia31 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 6
Z tego co sobie przypominam, to chyba nie wszystko było w sposób prawidłowy realizowane...ale mogę się mylić, pamięć już nie ta ;D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Radny Szurka czyli pomoc administracyjna starosty Jabłońskiego 2018/04/06 20:18 #32599

  • burmiszcz
  • burmiszcz Avatar
  • Gość
  • Gość

grudzień napisał: Mogę być stronniczy ale proszę mi podpowiedzieć czego dokonał ten Pan.

A czego dokonał Pan, który dał mu tą fuchę? Jak sobie odpowiesz na to pytanie, to wyjdzie Ci, że ten Szurka, to jeszcze taki beznadziejny wcale nie jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Radny Szurka czyli pomoc administracyjna starosty Jabłońskiego 2018/04/09 11:04 #32607

  • asystentka prezesa
  • asystentka prezesa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 1
No tak, Szurka chociaż jakiś czas działał na własny rachunek. Jego mocodawca to tylko zawodowy dyrektor za publiczny szmal.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Radny Szurka czyli pomoc administracyjna starosty Jabłońskiego 2018/04/09 12:06 #32608

  • piotrek16
  • piotrek16 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Taki dobry produkt stworzył, że musi roboty na państwowym szukać. Historia Szurki to historia robót z których go wyrzucono.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Radny Szurka czyli pomoc administracyjna starosty Jabłońskiego 2018/04/09 12:42 #32609

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
no raczej za wybitny fahcowiec to on nie był

wiecznie na urzędniczym wikcie, z kolejnych stanowisk odchodził w niesławie,

SEMS, ZEC, ZAMK, potem powiat najpierw promocja, potem geodezja (????) teraz znowu promocja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Radny Szurka czyli pomoc administracyjna starosty Jabłońskiego 2018/04/09 18:32 #32612

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość

jurek napisał: no raczej za wybitny fahcowiec to on nie był

wiecznie na urzędniczym wikcie, z kolejnych stanowisk odchodził w niesławie,

SEMS, ZEC, ZAMK, potem powiat najpierw promocja, potem geodezja (????) teraz znowu promocja


Tak? Pamiętam, że kilka lat wstecz rozwiązał problem psich kup w mieście. Czy nie mógł go opatentować i sprzedawać dla innych gmin robiąc z tego dochodowy biznes?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Radny Szurka czyli pomoc administracyjna starosty Jabłońskiego 2018/04/23 15:47 #32686

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
2400 zł… tyle na stanowisku „pomocnika administracyjnego” zarabia w naszym starostwie radny Szurka.

Czy to dużo ? Moim zdaniem -w tym konkretnym przypadku- jak najbardziej TAK. Dlaczego w ten sposób myślę ? Przede wszystkim dlatego, że starostwo boryka się z olbrzymimi problemami finansowymi, a zwykły rozsądek nakazywałby po prostu oszczędzać. Tymczasem tworzone jest stanowisko, bez którego można byłoby- przynajmniej w mojej ocenie- spokojnie się obejść.

Po drugie- do obowiązków Pana Szurki na piastowanym stanowisku należy m.in. „tworzenie i optymalizacja kampanii w panelu Facebook”. Nie wydaje mi się, aby takie zajęcie wymagało większych kompetencji i wiązało się z przesadnym wysiłkiem. Pamiętajmy przecież o tym, że w tym kraju w pocie czoła pracuje mnóstwo ludzi i to za jeszcze mniejsze pieniądze.

Pamiętajmy również o tym, iż Pan Daniel zatrudniony jest na wspomnianym stanowisku na okres jednego roku. Jeśli Państwo policzycie samą tylko pensję (przy założeniu, że Szurce nie przyznano żadnych nagród i dodatków o co jeszcze zapytamy), to okaże się, że w ciągu roku za świadczoną przez Niego „pomoc” podatnik zapłaci ponad 28 tysięcy złotych !

Cieszy jednak jedno…starostwo po przegranej batalii przed SKO w końcu przyznało, że zarobki radnego miejskiego (a więc osoby publicznej), którego zatrudniono w innej jednostce samorządu terytorialnego są INFORMACJĄ PUBLICZNĄ.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pirlo.
  • Strona:
  • 1
  • 2