Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Co stanie się z lasem SOSIR ? 2017/09/06 18:53 #29924

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Pytam o to już od miesięcy, a pytanie to wydaje się być coraz bardziej uzasadnione. Plany budowy wieży Kleista, powiększenie cmentarza zamiast zainwestowania w nowy, a teraz też istna dewastacja środowiska naturalnego przy ulicy Kupieckiej- BO chyba tak można to jedynie nazwać.

Źródło- Nowe Słubice na facebooku- www.facebook.com/groups/553978098073580/

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 2017/09/06 21:29 #29925

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość
Jak to co, nie słyszałeś, że ma tam być Park Nenufarów? Nenufary będą sadzić :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 2017/09/07 13:00 #29941

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Dowiedziałem się dziś w SP, że wycięto 18 ZDROWYCH DRZEW ! W tym miejscu ma powstać pawilon handlowy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 2017/09/07 14:24 #29942

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość

Pirlo napisał: Dowiedziałem się dziś w SP, że wycięto 18 ZDROWYCH DRZEW ! W tym miejscu ma powstać pawilon handlowy.


Chyba coś się im pomyliło. Sam czytałem na tym portalu, że na tych bagnach ma powstać park nenufarów, a w nim taki pawilon ogrodniczy jak w USA. Pewnie szykują pod fundamenty pod ten pawilon. Potem koło kościoła będzie drugi ogród, gdzie będzie można loda zjeść.... i gofra. Sam słyszałem jak burmistrz mówił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 2017/09/07 15:54 #29944

  • lbaczynska
  • lbaczynska Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 3
Dziwny jesteś Pirlo w swojej niekonsekwencji. Tutaj zajmujesz 18 drzewami a nie interesuje Ciebie ile drzew wycięto pod obwodnicę w Rzepinie, albo ile środowiska naturalnego będą musiały zdewastować firmy na strefie w Rzepinie. W Rzepinie mogą a w Slubicach już nie? Pewnie też nie przypinałeś się do drzew z ekologami przeciwko wycince milionów drzew pod A2. Pirlo tyle zdrowych drzew a ty pewnie bawiłeś z kolegami. Why Pirlo, powiedz why.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 2017/09/08 04:59 #29989

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Twoja odpowiedź @Ibaczyńska jest absurdalna. Jeśli porównujesz inwestycje w autostrady, czy obwodnice do realizacji komercyjnych celów wąskiej grupki ludzi to przykro mi, ale nie mamy o czym rozmawiać. Poza tym pytania o przyszłość tego lasu są bardzo uzasadnione. Naprawdę nie wiem co się z nim stanie, jeśli obecny burmistrz i jego „ekipa” pozostaną przy władzy. Bo plany są bardzo-nazwijmy to- „spektakularne”. Ogólnie szkoda słów i nic tylko ręce załamać. Liczę na zmiany- jestem gotów oddać swój głos, ale na takiego człowieka, które wprost zobowiąże się do należytego dbania o ten las, a także traktowania z najwyższym szacunkiem środowiska naturalnego na terenie całego miasta i gminy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pirlo.

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 2017/09/08 08:19 #29991

  • Mustafa
  • Mustafa Avatar
  • Gość
  • Gość
To Ty nie będziesz kandydował? Już Cię lubię :evil: :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co stanie się z lasem SOSIR ? 2017/10/20 10:16 #30648

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
Ochrona srodowiska powinna byc priorytetem dla naszych wladz! Plany powiekszenia cmentarza sa -delikatnie mowiac- paranoja! Ile jeszcze drzew trzeba w zwiazku z tym wyciac? Juz raz powiekszono cmentarz i wycieto multum starych i pieknych drzew! :angry: Nastepnie bedzie akcja powiekszenia parkingu. I znowu trzeba wytrzebic "troche" drzew. One nie krzycza i nie protestuja, wiec pily w ruch. :angry: Mamy w okolicach Slubic wystarczajaco duzo terenow, na ktorych, bez niszczenia przyrody, mozna zaplanowac i zrealizowac nowy, na miare rozwijajacego sie miasta i gminy Slubice, cmentarz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1